Izmantojiet iespēju un apmeklējiet bezmaksas NVO konsultāciju dienu

11. Marts

Pirmdien, 18. martā no plkst. 14.00 līdz 19.00  NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) NVO pārstāvji laipni aicināti apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!”, lai saņemtu padomu un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības, juridiskos un komunikācijas jautājumos.


NVO pārstāvjiem būs pieejamas šādas konsultācijas: NVO grāmatvedība, NVO juridiskie jautājumi un NVO komunikācija.

Par grāmatvedības jautājumiem konsultēs grāmatvedības un nodokļu konsultante Jadviga Neilande, ietverot jautājumus saistībā ar gada pārskatiem, finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu  un citiem.

Par juridiskajiem jautājumiem konsultēs tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite. Konsultācijas aptvers jautājumus par NVO reģistrēšanas pamatdokumentiem, to izmaiņu fiksēšanu un reģistrāciju, dokumentu un līgumu noformēšanu.

Par komunikācijas jautājumiem konsultēs British Council pārstāvniecības Latvijā komunikācijas vadītāja, vairāku nevalstisku organizāciju biedre, mācībspēks Latvijas augstskolās Kristīne Tjarve. Interesenti varēs saņemt padomus par sabiedrisko attiecību instrumentiem, ko var izmantot ikdienā, lai veicinātu organizācijas vai kādas tēmas popularizēšanu – preses relīzēm, komentāriem, viedokļu rakstiem, eksperta komentāriem, bloga ierakstiem un citiem.

Šāda konsultāciju diena Rīgas biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem NVO namā tiek rīkota pirmo reizi. Laipni aicinām izmantot šo iespēju un apmeklēt bezmaksas konsultācijas, lai rastu atbildes uz aktuāliem jautājumiem un padomus tālākai darbībai.

Aicinām iepriekš pieteikties: http://ejuz.lv/kosult

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.