Izmaiņas "Rīgas veselības centra" bērnu dežūrārstu darbā

8. Septembris, 2017

Sākot ar 1. septembri, ir stājušās spēkā izmaiņas SIA "Rīgas veselības centrs" bērnu dežūrārstu darba laikos filiālēs „Iļģuciems” un „Imanta”. Proti, no septembra bērnu dežūrārsti sestdienās filiālē „Iļģuciems”(Sēlpils ielā 15) vairs nepieņem, savukārt filiāle „Imanta” (Imantas 8. līnija 1/k.1) ir atvērta arī sestdienās no 8.oo – 15.oo, lai sniegtu bērnu dežūrārstu pakalpojumus (telefona nr.: 20044579).


Atgādinām, ka darba dienās laika posmā  no plkst. 15. 00 – 21.00 dežūrārsti nodrošina ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes bērniem visās "Rīgas veselības centrs" filiālēs. 

Dežūrārstu tālruņu numuri un filiāļu adreses atrodamas SIA "Rīgas veselības centrs" mājas lapas sadaļā Kontakti.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.