Īslaicīgi slēgs Centra sporta kvartāla bērnu rotaļu laukumu Kr.Barona ielā

13. Septembris, 2017

Saistībā ar Centra sporta kvartāla atklāšanas svētkiem, 14.septembrī un 15.septembrī tiks slēgts blakus esošais bērnu rotaļu laukums, aģentūru informē Rīgas domes Īpašuma departaments.


Departamenta pārstāvji skaidro, ka laukuma slēgšana nepieciešama saistībā ar nedēļas nogalē plānotajiem Centra sporta kvartāla atklāšanas svētkiem. Lai pilnvērtīgi sagatavotos gaidāmajam pasākumam, bērnu rotaļu laukums uz divām dienām tiks slēgts, taču 16.septembrī jau no plkst.11 to brīvi varēs apmeklēt visi interesenti.

Kā ziņots, 16.septembrī plkst.12 tiks atvērts arī bērnu laukumam blakus esošais sporta komplekss.

Centra sporta kvartāla kopējā teritorija ir četri hektāri, no kuriem 7000 kvadrātmetros ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem. Tajā ir uzstādītas dažāda veida rotaļu iekārtas un elementi, kas domātas divu vecuma grupu bērniem - vecumā līdz 7 gadiem un no astoņu gadu vecuma. Rotaļu laukuma vizuālajā noformējumā izmantoti Rīgas simboli un vēsture.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm