Informācija par karstā ūdens piegādes pārtraukumu Brekšos

20. Jūlijs, 2018

Saistībā ar AS „Rīgas siltums” veikto siltumtīklu hidraulisko pārbaudi Brekšos, tiks pārtraukta karstā ūdens pakalpojuma piegāde no 23. jūlija pulksten 22:00 līdz 24. jūlija pulksten 24:00*.


Vēršam Jūsu uzmanību, ka karstā ūdens pakalpojuma piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no iespējamiem avāriju gadījumiem un to remonta darbu ilguma.

Darbu izpildītājs:

  •  AS „Rīgas siltums”, tālr. 80000090,
  • PS „Siltumserviss Rīga”, tālr.80000610.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un savlaicīgi atklātu defektus, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

AS “Rīgas siltums” lūdz ēku īpašniekus un ēku apsaimniekotājus nodrošināt drošu siltumapgādes sistēmu atslēgumu no AS “Rīgas siltums” siltumtīkliem.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem +45°C.

Pārbaudes laikā maģistrālie siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti - siltumnesēja spiediens tajos sasniedz 16 atmosfēras.

AS “Rīgas siltums” lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm siltumtīklos pa diennakts bezmaksas Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

Hidrauliskās pārbaudes citos pilsētas rajonos rāda, ka RNP klienti nereti saskaras ar problēmu, ka PS “Siltumserviss Rīga” operatori ir noslogoti un nav sazvanāmi. Lai problēmsituācijas tiktu operatīvi reģistrētas un novērstas, no 1. jūlija būs iespēja PS “Siltumserviss Rīga” kompetences avārijas situācijas un maksas pakalpojumus pieteikt zvanot arī uz informatīvo tālruni 8900.

Zvanot uz diennakts avārijas tālruni 8000 8989, klienti varēs pieteikt avārijas situācijas, kas skar karsto ūdeni un apkuri.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!