Ilona Bagele un „Kolibri” aicina uz Ceturtās adventes koncertu

19. Decembris, 2019

RKTMC „Mazajā ģildē” 22. decembrī plkst. 16.00 tiks atskaņota koncertprogramma „Ziemas pasta balodis”, kurā klausītājus priecēs ne tikai bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Kolibri”, bet arī tādi profesionāli mūziķi kā soliste Ilona Bagele, pianiste Ilze Ozoliņa, čelliste Inita Malnača un sitaminstrumentālists Vigo Račevskis.


Koncertprogrammā „Ziemas pasta balodis” mākslinieki izpildīs klausītāju iemīļotas dziesmas. Tajās savīsies klasiskās mūzikas, Ziemassvētku un latviešu komponistu melodijas, kā arī mūzika, kas raksturīga Ziemassvētku gaidīšanas laikam. Koncertā tiks atskaņota gan Kamila Sensānsa „Ave Maria”, kura tiks izpildīta duetā balsij un čellam, viena no tradicionālākajām amerikāņu Ziemassvētku dziesmām „The Little Drummer Boy”, Irvinga Berlinga „White Christmas”, Sezāra Franka „Panis Angelicus”, Franca Grubera „Klusa nakts”. Savukārt no latviešu komponistu melodijām tiks atskaņotas Valta Pūces, Mārtiņa Brauna un Jāņa Lūsēna kompozīcijas ziemas noskaņās, kuras izdziedās „Kolibri”.

Ieeja koncertā bez maksas.

Ceturtās adventa koncertu „Ziemas pasta balodis” organizē RKTMC „Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.