Ikviens interesents tiek aicināts uz bezmaksas metālkalšanas nodarbību

12. Marts, 2019

23. martā plkst. 10.00 Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Tautas lietišķās mākslas studija “Zīle” aicina uz atvērto nodarbību metālkalšanā. Nodarbību vadīs TLMS “Zīle” vadītājs Jānis Pūce. Nodarbības laikā meistaru vadībā interesenti varēs pašrocīgi izkalt durvju krampīti.


Tautas lietišķās mākslas studija “Zīle” dibināta 1969. gadā. Tā ir viena no nedaudzajām kalēju studijām visā Latvijā, kur ikvienam ir iespēja apgūt un attīstīt vēsturisko un tradīcijām bagāto kalēja amatu.

Studijas “Zīle” galvenais mērķis un uzdevums – mūsdienu modernajā pasaulē saglabāt dzīvas Latviešu tautas mākslas tradīcijas metālkalšanā. Kopējā studijas atmosfēra rosina cilvēkus radoši domāt, praktiski darboties, attīstīties un vērtīgi izmantot savu brīvo laiku, veidojot skaistus un vienlaikus praktiski izmantojamus interjera priekšmetus, dizaina elementus, mākslas darbus un citus izstrādājumus, atkarībā no katra paša radošās iztēles un praktiskajām iemaņām. Jau kopš studijas dibināšanas tās dalībnieki aktīvi piedalās tautas lietišķās mākslas izstādēs Rīgā un Latvijā, kā arī dažādos brīvdabas pasākumos un radošajās darbnīcās. Ik gadu studijas dalībnieki aktīvi piedalās Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” rīkotajos tradīciju svētkos.

Iepriekšēja pieteikšanās un papildu informācija pa tālruni 26413571. Ieeja bez maksas.