Iespējams pieteikties intensīvām apmācībām sociālās uzņēmējdarbības sākšanai

8. Janvāris

Ikviens iedzīvotājs, kuram ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, aicināts pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības sākšanai un īstenošanai. Tā būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.


Apmācību kursa noslēgumā dalībnieki apgūs zināšanas par finanšu vadību un to, kā sagatavot veiksmīgu granta pieprasījuma projektu sociālās uzņēmējdarbības sākšanai AS „Attīstības finanšu institūcija „Altum””.

Apmācības notiks četras sestdienas pēc kārtas Rīgā, Alberta ielā 13, no plkst. 10.00 līdz 17.30. Kopumā būs trīs apmācību kursi:
 1. kurss: 18.01., 25.01., 1.02., 8.02. (pieteikšanās līdz 13. janvārim)
 2. kurss: 8.02., 15.02., 22.02., 29.02. (pieteikšanās līdz 3. februārim)
 3. kurss: 29.02., 7.03., 14.03., 21.03. (pieteikšanās līdz 24. februārim).

Dalība apmācībās ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Lai kļūtu par apmācību dalībnieku kādā no trim kursiem, līdz norādītajam pieteikšanās datumam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa: https://forms.gle/bpyMrWZEL7fRVrhTA, kas pieejama Labklājības ministrijas sociālā tīkla „Facebook” tīmekļa vietnē: https://www.facebook.com/labklajibasministrija/, sadaļā „Pasākumi”, vai arī Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vietnē: www.sua.lv, sadaļā „Jaunumi”. Visi apmācību kursu dalībnieki saņems elektronisku apstiprinājuma ziņu savā e-pastā nākamajā dienā pēc attiecīgā pieteikšanās termiņa. Papildu informācija: Līga Ivanova, E-pasts: liga@sua.lv; tālr.: 26464686.

Savukārt pavasarī iedzīvotāji bez iepriekšējas pieredzes uzņēmējdarbībā tiks aicināti piedalīties sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursā.