Ierobežos satiksmi uz tilta pār Mīlgrāvi

26. Janvāris

Saistībā ar „CSDD” reklāmas klipa filmēšanu no 27. janvāra plkst. 12.00 līdz 28. janvāra plkst. 12.00 uz tilta pār Mīlgrāvi labā malējā joslā, virzienā no pilsētas centra, tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme.


Tostarp tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība līdz piecām minūtēm šajās vietās:

  • 28.janvārī no plkst. 00.00 līdz plkst. 4.00 uz tilta pār Mīlgrāvi;
  • 28.janvārī no plkst. 00.00 līdz plkst. 6.00 Ezera ielā pie tilta pār Mīlgrāvi.

Par filmēšanas norisi atbildīga kompānija „Nonsense”.

Filmēšanas organizatoriem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk