Ierobežos satiksmi Kontinentālās hokeja līgas spēles laikā

19. Janvāris

Saistībā ar Kontinentālās hokeja līgas hokeja spēli, kas norisināsies 20. janvārī Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās pilsētas ielās:


  • no 19. janvāra plkst. 20.00 līdz 20. janvāra plkst. 17.00 Krišjāņa Barona ielas posmā un virzienā no Radio ielas līdz Raiņa bulvārim;
  • no 19. janvāra plkst. 20.00 līdz 20. janvāra plkst. 17.00 Lielvārdes ielas posmā no Dzelzavas ielas līdz Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksam.

Turklāt 20. janvārī no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lielvārdes ielas posmā no Dzelzavas ielas līdz Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksam.

Taču 20. janvārī no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 tiks atļauts novietot transportlīdzekļus Ulbrokas ielas posmā no Dzelzavas ielas līdz Augusta Deglava ielai.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk