Ierobežos satiksmi Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplī

5. Oktobris, 2017

Sakarā ar inženiertīklu izbūves darbiem no 7. līdz 25. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplī.


Savukārt no 7. līdz 22. oktobrim būs slēgta gājēju kustība Biķernieku ielas gājēju ietves labajā pusē, 200 metru garā posmā no Juglas ielas virzienā no pilsētas centra. Šajā laikā tiks pārcelta sabiedriskā transporta pieturvieta “Bērnu slimnīca “Gaiļezers”” Biķernieku ielā, virzienā no pilsētas centra
 
Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā sabiedriskā un operatīvā transporta satiksmi.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem 

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.