Ielu segumu atjaunošanas darbu laikā būs izmaiņas 35. un 56. autobusa maršrutā

21. Novembris, 2017

„Rīgas satiksme” informē, ka 23. novembrī no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 un 24. novembrī no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00, tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jūrkalnes ielas posmā un krustojumā no Irlavas ielas līdz Apuzes ielai.


Līdz ar iepriekš minēto, paredzēts, ka 35. maršruta autobuss galapunkta „Pleskodāle” virzienā brauks pa maršrutu līdz Jūrkalnes ielai, tālāk pa Jūrkalnes ielu, Irlavas ielu, Rucavas ielu, Šampētera ielu, Apuzes ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta „Abrenes iela” virzienā, plānots, ka autobuss brauks pa maršrutu līdz Apuzes ielai, tālāk pa Apuzes ielu, Šampētera ielu, Rucavas ielu, Irlavas ielu, Jūrkalnes ielu un tālāk pa maršrutu.

56. maršruta autobuss galapunkta „Ziepniekkalns” virzienā brauks pa maršrutu līdz Apuzes ielai, tālāk pa Apuzes ielu, Šampētera ielu, Rucavas ielu, Irlavas ielu, Jūrkalnes ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta „Daugavgrīva” virzienā, plānots, ka autobuss brauks pa maršrutu līdz Jūrkalnes ielai, tālāk pa Jūrkalnes ielu, Irlavas ielu, Rucavas ielu, Šampētera ielu, Apuzes ielu un tālāk pa maršrutu.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.