Iedzīvotājus aicina uz Ziemassvētku tirdziņu Maskavas forštatē

19. Decembris, 2018

Amatnieki un mākslinieki, kuri savām darbnīcām vietu atraduši tuvējā Maskavas forštatē, jeb Lastādijā, aicina uz Ziemassvētku tirdziņu. Tirdziņš norisināsies 22. decembrī no 11:00 līdz 17:00 Lastādijas Brīvbodē - Turgeņeva ielā 13.


Ziemassvētku tirdziņa ietvaros varēs iegādāties dāvanas, ko gatavojuši Free Rīga Lastādijas ēku rezidenti un apkaimes iedzīvotāji – būs tradicionāla un ne tik tradicionāla keramika, dažādas rotas, glezniņas, koka lāzergriezumi, ziedūdeņi un vēl daudzas citas jaukas lietas.

“Tirdziņu mēs rīkojam jau otro gadu, pagājušajā gadā paši pat vēl nebijām īsti ievākušies jaunajās telpās, bet tirdziņš sanāca ļoti jauks un mēs vēlamies šo tradīciju turpināt. Mums prieks, ka pa šo gadu ir daudz kas izdarīts telpu labiekārtošanā, esam sadraudzējušies ar vietējiem iedzīvotājiem. Arī šajā tirdziņā cienāsim ar tēju, piparkūkām un Ziemassvētku noskaņu un ienteresentiem būsim gatavi pastāstīt par biedrības Free Rigas darbību šajā un citās pilsētas apkaimēs”, stāsta viena no tirdziņa organizatorēm Līva Zolneroviča.

Foto: publicitātes

Paralēli tirdziņam būs iespēja ielūkoties arī nelielā Brīvbodes stūrīti. Brīvbode parasti ir atvērta katru ceturtdienu no 15:00 līdz 19:00.

Brīvbodes konceptu varētu izteikt īsos vārdos “kas vienam lieks, tas otram prieks”, tā ir iespēja atbrīvoties no pašam nevajadzīgam mantām, kā arī atrast sev kaut ko jauno un noderīgu.

Galvenais uzsvars nav labdarība – brīvbode ir iespēja samazināt patēriņu, iepazīties ar citiem rajona cilvēkiem, veidot darbīgu kopienu.

Apmēram pirms gada biedrība Free Riga, kas apzina neapdzīvotās mājas un sadarbībā ar māju īpašniekiem tās apsaimnieko, papildus jau esošajai mājai Puškina 11 sāka apsaimniekot arī kaimiņu kvartāla Turgeņeva ielas 13 un 15 mājas un aktīvi popularizēt seno rajona vārdu - Lastādija*. Ziemassvētku tirdziņš ir iemesls ne tikai iepirkt jaukas dāvanas, bet arī iepazīties ar rajona jaunumiem.
Pasākumu rīko: Lastādijas apkaimes rezidenti

Papildu informācija: Anna Štefane, tel. +371 26686547

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes