Iedzīvotājus aicina uz semināru par to, kā saņemt finansējumu savas apkaimes attīstībai

29. Janvāris, 2019

Ja ir vēlme attīstīt savu apkaimi un padarīt vietu, kurā dzīvojat, labāku, apvienojoties ar kaimiņiem, tad šī informācija ir jums. Jau ne pirmo gadu Rīgas pašvaldība izsludina projektu konkursu apkaimju iniciatīvu virzīšanai un īstenošanai, citiem vārdiem sakot, tiek piešķirts finansējums apkaimju aktīvistu idejām: koncertu un pikniku, talku, kaimiņu sanāksmju, bērnu svētku, sporta stafešu, un citu pasākumu, kurus varētu izdomāt konkrētās apkaimes iedzīvotāji, rīkošanai. Kā pieteikties un saņemt naudu, kādas idejas tiek finansētas? To visu iespējams uzzināt īpašā seminārā, kas tiek rīkots konkursa dalībniekiem.


Seminārs norisināsies  2019. gada 4. februārī Rīgas Kongresa nama 401. telpā, plkst.16.30.

Interesentus aicinām iepriekš reģistrēties semināram šeit

Seminārā laikā tiks izrunātas tēmas par konkursa mērķī un atbalstāmajām aktivitātēm, finansējuma apjomu, atbalstāmajām izmaksām, projektu pieteikumu iesniegšanas kārtību un biežāk pieļautajām kļūdām.

Atgādinām, ka 2019. gada 25. janvārī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RDIKSD) izsludināja konkursu par apkaimju iniciatīvām līdzdalības un piederības veicināšanai. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2019. gada 11. februāris plkst. 16.00.

Detalizētāka informācija par projektu konkursu atrodama RDIKSD timekļa vietnē