Iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības ballē "Brīnišķīgās krāsas"

31. Maijs, 2019

2019. gada 9. jūnijā, plkst. 16.00 Latviešu Biedrības namā norisināsies labdarības balle “Brīnišķīgās krāsas”. Jaunieši no visas Latvijas izpildīs tradicionālās balles dejas, kā arī viesus sagaida teatrāls uzvedums, tirdziņš un furšets.


Pareizticīgo jauniešu organizācija “Dobro” kopā ar biedrību “United Hearts” jau 5. gadu pēc kārtas organizē Rīgas labdarības balli “Brīnišķīgās krāsas”. Tradicionāli šis pasākums tiek rīkots laikā, kad norisinās Krievu kultūras dienas Latvijā.

Ballē piedalīsies jaunieši no Rīgas, Daugavpils, Rēzeknes un Liepājas. Pārtraukumā apmeklētājiem tiks atvērts arī labdarības tirdziņš, kurā savus rokdarbus piedāvās iegādāties svētdienas skolu audzēkņi un balles dalībnieki. Tāpat balles organizatori sagatavos neparastu furšetu un loteriju, kuras ietvaros tiks izlozēta vāze ar balles logotipu un citi suvenīri.

Pasākums tiek organizēts labdarības nolūkos un visi savāktie ziedojumi tiks novirzīti Latvijas bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta centram “Sirota.lv”. Liela daļa šī centra brīvprātīgo ir balles dalībnieki.

Klasiskās balles kļūst arvien populārākas jauniešu vidū, tāpēc apvienība “United Hearts” aicina piedalīties dejošanas nodarbībās gan tos, kuri jau ir pazīstami ar deju mākslu, kā arī tos, kuri vēlas iepazīt valša, polonēzes, mazurkas un citu seno laiku deju nianses. Nodarbības ir bez maksas un notiek divas reizes nedēļā. Šo nodarbību ietvaros jaunieši gatavojas diviem svarīgākajiem pasākumiem – Ziemassvētku ballei Daugavpilī un pavasara ballei “Brīnišķīgās krāsas” Rīgā. Nodarbības var uzsākt jebkurā brīdī, pat dažas dienas pirms balles, iepriekš sazinoties ar balles organizatoriem.

Organizācija “United Hearts” un centrs “Sirota.lv” aicina visus apmeklēt “Brīnišķīgas krāsas” Rīgas labdarības balli. Ieeja ir par ziedojumiem. Organizatori iesaka jau iepriekš parūpēties par ielūgumiem, jo vietu skaits zālē ir ierobežots.

Sīkāku informāciju iegūt var pa tālruni +371 27532454 – Pāvels Lizons, +371 29693642 – Diāna (Marija) Krutova, vai Facebook sociālajā tīklā – pasākuma oficiālajā lapā.