Iedzīvotājus aicina piedalīties forumā par Āgenskalna publiskās ārtelpas attīstību

13. Aprīlis

Sestdien, 13. aprīlī, notiks iedzīvotāju forums “Āgenskalna publiskās ārtelpas attīstības risinājumi”, kurā aicināti piedalīties apkaimes un Rīgas iedzīvotaji, lai diskutētu par videi draudzīgu Āgenskalna attīstības vīziju, apzinātu citu apkaimju pieredzi, un kopīgi radītu konkrētus priekšlikumus publiski pieejamiem uzlabojumiem.


Labākās idejas tiks pieteiktas un pretendēs uz pašvaldības finansējumu un īstenošanu līdzdalīgas budžetēšanas projekta ietvaros. Šogad pirmo reizi Rīgā arī pilsētas iedzīvotāji varēs lemt par līdzekļu piešķiršanu konkrētiem labiekārtošanas projektiem.

Iedzīvotāju forums “Āgenskalna publiskās ārtelpas attīstības risinājumi” notiks sestdien, 13. aprīlī, no plkst. 13.00 līdz 16.00, ierašanās no 12.30. Pasākums risināsies “Dirty Deal Teatro” telpās Talsu ielā 1. Dalība bez maksas.

Iedzīvotāju forumu vadīs Pārdaugavas radošā centra kuratore Ieva Niedre, bet par ideju ietērpšanu konkrētās aprisēs rūpēsies iniciatīvas “IdejuTALKA” autors, vietrades eksperts Mārcis Rubenis.

Forumam iespējams pieteikties šeit.

Āgenskalna iedzīvotāju forumu rīko Āgenskalna apkaimes biedrība, e-pasts: agenskalnam@gmail.com, facebook.com/agenskalnam.

Projekts Iedzīvotāju forums "Āgenskalna publiskās ārtelpas attīstības risinājumi"” tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.