Iedvesmojoties no Rembranta: izstāde “Gadalaiku baroks” NVO namā

3. Aprīlis, 2019

No 1. aprīļa NVO namā (Rīga, Ieriķu iela 43A) apmeklētājiem skatāma jauna izstāde. 1. un 2. stāva gaiteņos pieejama nodibinājuma “Fonds Kopā” sarūpēta izstāde, kurai dots nosaukums “Gadalaiku baroks”.


Izstādē skatāmas mākslinieces - skolotājas Daces Saltās vadībā interešu izglītības nodarbībās tapušās tekstilaplikācijas, kuras ar dažāda veida pērlītēm izšuvuši Dienas aprūpes centra “Kopā” klienti. Savukārt ideja ir aizgūta no Rembranta iespaidiem par mītisko Flēru un latviešu tekstilmākslinieces Dainas Dagnijas darbu tehniskajiem risinājumiem.

Viens no "Fonds Kopā” pakalpojumiem ir Dienas aprūpes centrs "Kopā", kas nodrošina darba dienās pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem iespēju saglabāt un attīstīt sociālās prasmes, izglītoties un saturīgi pavadīt brīvo laiku, veidojot sociālos kontaktus, gūstot atbalstu, iesaistoties dažādās individuālās un grupu nodarbībās.

Izstāde “Gadalaiku baroks” NVO namā skatāma līdz aprīļa beigām. NVO nams apmeklētājiem atvērts darbadienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00. Laipni aicinām!