Hokeja mačs: 20. janvārī tiks norīkoti sabiedriskā transporta papildreisi

19. Janvāris

„Rīgas satiksme” informē, ka 2018. gada 20. janvārī saistībā Kontinentālās hokeja līgas Latvijas komandas „Dinamo Rīga” maču zem klajas debess, kurš norisināsies Rīgas domes Sporta kompleksa hokeja laukumā, kas atrodas pie 84. vidusskolas, Lielvārdes ielā 141, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, tiks nodrošināti papildu reisi.


Pirms un pēc hokeja mača, atbilstoši pasažieru plūsmai, tiks organizēti papildu reisi 5., 6., 52. autobusa maršrutā un 17. trolejbusa maršrutā.

Vienlaikus informējam, ka ērtākai nokļūšanai spēles norises vietā, „Dinamo Rīga” organizē speciālu bezmaksas autobusa maršrutu no Rīgas pilsētas centra. Minētajam autobusam uz ārējā tablo būs uzraksts „WINTER ICE BREAK 2018”. Plānots, ka no pasažieru uzņemšanas vietas Krišjāņa Barona ielā (starp Radio ielu un Raiņa bulvāri) autobuss izbrauks plkst. 10:45, 11:05, 11:25, 11:45, 12:00, 12:15, 12:30, 12:45.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk