Grūtnieces aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām

4. Februāris, 2019

SIA „Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros no 2019. gada 28. janvāra piedāvā pakalpojumu, kas BEZ MAKSAS nodrošina grūtniecēm fizioterapeitu vadītu nodarbību ciklu zālē un baseinā (1 cikls – 10 grupu nodarbības, nodarbības ilgums 60 minūtes, iekļaujot novērtēšanu). Viena grūtniece var apmeklēt 10 nodarbības kā baseinā, tā zālē, taču kopskaitā ne vairāk kā 20.


Pakalpojuma saņemšanai nepieciešama ginekologa izziņa – atļauja nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ūdenī un/vai sporta zālē, un mātes pase, kas apliecina grūtniecību. Nodarbības baseinā notiks mūsu centra filiālē “ Kengarags”, savukārt nodarbības zālē – filiālēs “Ķengarags”, “ Ziepniekkalns”, “ Imanta” un “ Iļģuciems”.

Aicinām pieteikties! Papildu informācija un pieteikšanās: e-pasta adrese – esivesels@rigasveseliba.lv; kontakttālrunis – 29502008.

Informācijai par pakalpojuma sniegšanas plānu sekojiet līdzi mājaslapas www.rigasveseliba.lv. Informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama arī mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv