Grīziņkalnā šonedēļ atzīmēs Bērnu rehabilitācijas dienu

3. Septembris, 2018

Sestdien, 8.septembrī, Vispasaules Fizioterapijas dienā "Ghetto Games" sporta bāzē Grīziņkalnā jau otro gadu pēc kārtas atzīmēs Bērnu rehabilitācijas dienu.


Bērnu rehabilitācijas dienas ietvaros bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem būs iespēja tikties ne tikai ar vienaudžiem, bet arī ar Aigaru Apini un citiem Latvijas Paraolimpiskajiem sportistiem, piedalīties dažādās sportiskās, izklaidējošās un radošās aktivitātēs, kā arī iesaistītes kanisterapijas nodarbībā, ko vadīs terapijas suņu biedrība "Maigais suns".

Tāpat pasākuma dalībniekus priecēs bērnu vokālās studija "Knīpas un knauķi" un dziedātājas Aminata un Sabīne Berezina.

Ir sarūpētas arī vecākiem - ar lekcijām pasākuma laikā uzstāsies psiholoģijas zinātņu doktore, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande, kuras lekciju temati būs "Kā tikt galā ar vainas sajūtu ģimenēs, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem?" un "Veselo bērnu izjūtas ģimenē, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem".

Rehabilitācijas centra "Poga" neirologs Mikus Dīriks stāstīs par rehabilitācijas nozares izaicinājumiem. Tāpat Klīniskā psiholoģe Zane Kronberga un Latvijas Autisma biedrības vadītāja Līga Bērziņa dalīsies padomos par bērnu ar kustību traucējumiem audzināšanu.

Lietus gadījumā pasākuma aktivitātes notiks teltīs.