Ģimenes dienas programma Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā iepazīstinās ar Rīgas Domu

13. Decembris, 2018

Svētdien, 16. decembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienu “Rīgas Doma baznīcas un krustejas stāsti”, kura noritēs Ziemassvētku gaidīšanas noskaņā. Ģimenes dienas programmā – pulksten 14.00 ekskursija visām paaudzēm “Rīgas Domā, Rīgas Doma krustejā un dārzā - leģendas un vēstures liecības”, no 11.00 - 16.30 radošā darbnīca “Ziemassvētku gaidīšanas darbiņi” bērniem kopā ar vecākiem. Programmas apmeklētājiem muzejs dāvā draudzīgo Ģimenes dienas ieejas maksu.


Radošajā darbnīcā “Ziemassvētku gaidīšanas darbiņi” bērni kopā ar vecākiem varēs zīmēt Ziemassvētku apsveikumus un rotājumus, mācīties dzejoļus. Jāatgādina, ka tepat blakus, muzejam kaimiņos, ir Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņš, kur iespējams tieši uz Ziemassvētku pastu aiznest un nosūtīt apsveikumus, gan, ar vecāku ziņu, atstāt savu uzrakstīto vēstuli Ziemassvētku vecītim.

Ģimenes dienas aktivitāšu apmeklētājiem - draudzīgā Ģimenes dienas ieejas maksa: pieaugušajiem EUR 2.50; pensionāriem un studentiem EUR 1.50, skolēniem EUR 0.50, pirmsskolas vecuma bērniem – brīva ieeja.