Ģimenes ar bērniem aicina svinēt svētdienas kultūrtelpās “Stropi”

5. Jūlijs, 2017

Iedzīvotāji un īpaši ģimenes ar bērniem jūlijā gaidītas kultūrtelpās „Stropi”, kur notiks dažādas radošas un atraktīvas aktivitātes, tostarp kopīga svētdienu svinēšana, izglītojošas spēles, eksperimentālas darbnīcas, izzinoši pārgājieni, kā arī vairāki pasākumi, kas tapuši sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju.


Kultūrtelpā „Mans Mežaparks”, kas atrodas Atpūtas ielas un Jančevska prospekta krustojumā, ģimenes ar bērniem gaidītas katru nedēļas nogali, lai kopīgi un atraktīvi svinētu svētdienas. Mežaparka Stropā bērni gaidīti uz 3D zīmējumu veidošanas darbnīcu, pasākumu „Ķīšezers. Mežaparks. Burāšana.”, kā arī uz radošo darbnīcu „Ko redzu un atrodu mežā”.

Savukārt kultūrtelpā „Mans Ķengarags”, kas darbojas Mazjumpravas muižas teritorijā, bērniem būs iespēja iesaistīties izglītojošās spēlēs kopā ar biedrību „Cita Rīga”, doties izzinošos pārgājienos un kopā ar vecākiem svinēt svētdienas ar jautrām un atraktīvām nodarbēm. Arī Ķengaraga Stropā jūlijā varēs apskatīties Imanta Ziedoņa muzeja ekspozīciju, lasīt autora grāmatas un apmeklēt koncertus.

Jūlija aktivitāšu programma kultūrtelpās:

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes