Ģimenēm ar bērniem un senioriem piedāvā dobes dārzeņu audzēšanai

6. Aprīlis, 2018

Āgenskalna un visas Rīgas seniorus un ģimenes ar maziem bērniem aicina izmantot iespēju Rīgas Dabaszinību skolas siltumnīcās un āra teritorijā iekopt savu stūrīti un izaudzēt ekoloģisku pārtiku. Stādīšanas darbi sāksies aprīļa mēnesī un notiks visas vasaras garumā.


Pirmā tikšanās un iepazīšanās jau trešdien, 11. aprīļa pēcpusdienā plkst. 16.00 Rīgas Dabaszinību skolas telpās Ernestīnes ielā 8A.

Ja nav iespējams tikt tad, zvaniet, rakstiet un piesakieties , lai zinām, ka vēlaties pievienoties projektam un varam rezervēt Jums zemes gabaliņu - bjcrds@riga.lv, tālrunis 67617732, 27842663.

Projekts mērķis ir dot iespēju Āgenskalna un citu vietējo apkaimju vientuļajiem senioriem un ģimenēm ar maziem bērniem izaudzēt pašiem sev ekoloģisku pārtiku Rīgas Dabaszinību skolas siltumnīcās vai āra teritorijā. Projekts veicinās cilvēku sociālu integrēšanos un rosinās jēgpilni pavadīt brīvo laiku, pašu spēkiem izaudzējot ekoloģisku pārtiku.

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” īsteno projektu “Pašu rokām audzēts!”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.