Galvaspilsētai tuvojas sniegputenis

22. Janvāris

Pēcpusdienā vietām, galvenokārt Kurzemē un Vidzemē, atsevišķas mākoņu zonas turpina izraisīt intensīvu snigšanu. Pēcpusdienā un vakarā atsevišķos reģionos, tajā skaitā Rīgā, sniega segas biezums būs palielinājies par 6-8 cm, brīdina LVĢMC.


Snigšanas laikā redzamība būs pasliktināta.

Rītdien saglabāsies sals. Atsevišķos posmos ceļi būs slideni, un no rīta vēl dažviet saglabāsies migla un sarma. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, un termometra stabiņš noslīdēs līdz 0…-5° atzīmei.

Pēc pusdienlaika gaidāms saulains laiks. Bet jau trešdienas, 24. janvāra, vakarā sāksies atkala un termometra stabiņš pakāpsies līdz +2 grādiem.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk