Gaidāmas īslaicīgas izmaiņas 24. autobusa maršrutā

13. Decembris, 2017

„Rīgas satiksme” informē, ka, saistībā ar dzelzceļa pārbrauktuves remontu Atlantijas ielā, lai nodrošinātu pasažieru pārvadāšanu uz un no Mangaļsalas, no 16. decembra līdz 18. decembrim tiks veiktas izmaiņas 24. autobusa maršrutā.


Foto: Rīgas satiksme

24. maršruta autobusi no galapunkta „Abrenes iela” kursēs pa maršrutu līdz Vecmīlgrāvja dispečeru punktam, kur veiks apgriešanos un brauks atpakaļ pa maršrutu uz pilsētas centru. Lai turpinātu ceļu līdz Mangaļsalai, pasažieriem jāšķērso dzelzceļa pārbrauktuve, kur tiks nodrošināta pārsēšanās 24. autobusa maršruta otrajā daļā.

24. maršruta autobusi no galapunkta „Mangaļsala” kursēs pa maršrutu līdz pagaidu pieturvietai pie Laivinieku ielas, kur paredzēta pasažieru izkāpšana. Lai turpinātu ceļu līdz pilsētas centram, pasažieriem jāšķērso dzelzceļa pārbrauktuve un jādodas uz pieturvietu „D/P "Vecmīlgrāvis"”, kur tiks nodrošināta pārsēšanās 24. autobusa maršruta pirmajā daļā.

Paredzētais pārsēšanās laiks starp autobusiem kustības sarakstā ir aptuveni 5 minūtes.

Remontdarbu laikā tiks mainīts 24. maršruta autobusa kustības saraksts:

  • posmā no galapunkta „Abrenes iela” līdz pieturvietai „D/P "Vecmīlgrāvis"” atiešanas laiki nemainīsies;
  • virzienā no galapunkta „Mangaļsala” autobusi izbrauks par 7 minūtēm agrāk nekā pamata kustības sarakstā;
  • no pagaidu pieturvietas pie Laivinieku ielas galapunkta „Mangaļsala” virzienā autobusi izbrauks par 7 minūtēm vēlāk nekā pamata kustības sarakstā.

Pasažieri, kuri izmanto braucienus (e-talonu noteiktam braucienu skaitam vai iegādājas biļeti pie transporta līdzekļa vadītāja, tajā skaitā biļeti par suņa pārvadāšanu) – veicot pārsēšanos no 24. autobusa pirmās maršruta daļas uz 24. autobusa otro maršruta daļu (vai otrādi) atkārtotu e-talona reģistrāciju vai biļetes iegādi nav jāveic (reģistrētā/iegādātā biļete būs derīga 1,5 stundu braucot vienā virzienā).

Pasažieri, kuri izmanto mēneša biļeti vai laika biļeti (piemēram, 24 h, 3 dienu, 5 dienu) – veicot pārsēšanos no 24. autobusa pirmās maršruta daļas uz 24. autobusa otro maršruta daļu (vai otrādi) veic atkārtotu e-talona reģistrāciju.

Pasažieri, kuri izmanto Rīgas domes piešķirtos braukšanas maksas atvieglojumus – veicot pārsēšanos, katru reizi reģistrē braucienu.

Pasažieri, kuri neizmanto e-talonu, bet pie vadītāja ir tiesīgi saņemt nulles biļeti (personas, kurām noteikta I vai II invaliditātes grupa, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un persona, kas pavada personu, kurai noteikta I invaliditātes grupa vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti) – veicot pārsēšanos no 24. autobusa pirmās maršruta daļas uz 24. autobusa otro maršruta daļu (vai otrādi) atkārtoti nulles biļeti pie vadītāja nav jāsaņem.

Vienlaikus informējam, ka plānotie remontdarbi ietekmēs arī 200. un 224. minibusa maršrutus. Informācija sekos tuvākajā laikā.