FOTO: Rīgā noslēgusies Koru olimpiāde

24. Jūlijs, 2017

3. Eiropas koru olimpiāde ir noslēgusies. Par labākā kora titulu 10 kategorijās sacentās 10 tūkstoši mūziķu no 39 valstīm, iepriecinot rīdziniekus un pilsētas visus ar elpu aizraujošām melodijām un priekšnesumiem. Svētdien noritēja noslēguma koncerts un apbalvošanas ceremonija. Kā šis pasākums aizvadīts - apskatiet fotoreportāžu.


Sestdienas vakarā Arēnā Rīga pasaulē pirmo titulu “Eirovīzijas gada koris” ieguva sieviešu koris Carmen Manet no Slovēnijas, savukārt olimpiādes Atklātajā konkursā kopumā izcīnīti 35 zelta, 56 sudraba un divi bronzas diplomi; Eiropas čempionu konkursā pasniegtas 29 zelta, 23 sudraba un 1 bronzas medaļa, Nāciju Grand Prix izcīņā – 74 zelta un 19 sudraba medaļas.

Latvijas kori kopā ieguvuši:

  • trīs Nāciju Grand Prix Rīga 2017 uzvarētāja titulus, 27 zelta un trīs sudraba medaļas;
  • piecus 3. Eiropas koru olimpiādes čempiona titulus, 12 zelta un sešas sudraba medaļas;
  • 13 zelta un 18 sudraba diplomus Atklātajā konkursā.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk