FOTO: Nakts braucienā pa Brīvības ielu piedalījās 11 000 skrituļotāju

19. Maijs, 2017

20. maija vakarā Brīvības ielā ar skirtuļslidām, skirtuļdēļiem un skrejriteņiem bija sapulcējušies tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu. Nakts brauciens noritēja otro reizi, un, ir acīmredzams, ka šī tradīcija turpināsies. Nakts brauciens noritēja mūzikas pavadībā un dalībnieki tika apbalvoti visdažādākajās nominācijās. Kā šis pasākums aizvadīts, skatieties mūsu fotoreportāžā.


Otrajā nakts braucienā pa Brīvības ielu, kurš norisinājās sestdienas vakarā, kopumā piedalījās ap 11 000 dalībnieku, liecina organizatoru aplēses.

Pirmais Brīvības ielas nakts brauciens norisinājās pagājušā gada septembrī. Ikviens varēja veikt piecu kilometru distanci ar skrituļslidām, skrejriteņiem, skrituļdēļiem pa tikko izremontēto Brīvības ielu no tirdzniecības parka "Alfa" līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ. 2016.gadā šo iespēju izmantoja vairāk nekā 8 000 cilvēku.

Plānots, ka nākamais nakts brauciens septembrī notiks Kr.Valdemāra ielā - pēc tam, kad tiks pabeigti ielas remontdarbi, skrituļslidotāji varēs iemēģināt jauno segumu.

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64

Foto: f64