FOTO: Lucavsala kļūs cilvēkiem pieejamāka

26. Aprīlis, 2018

Lucavsalas atpūtas zonā norit būvdarbi. Grantēto ceļu vietā būs asfaltēti, tiek uzstādīts apgaismojums un pagarināti veloceliņi. Būvnieki apsola, ka darbi tiks pabeigti līdz maija beigām.


Lucavsalas ziemeļu gals ir pārveidots par atpūtas parku, kā arī veikti labiekārtošanas darbi salas dienvidu daļā. Atpūtas vieta kļūst aizvien populārāka, tajā notiek vērienīgi pasākumi. Pieaugošā apmeklētāju skaita dēļ esošie Lucavsalas ielas un Laivu ielas posmi vairs nespēja nodrošināt apmierinošu, arvien pieaugošo transporta piekļuvi. Arī daļējais grants segumu sausās dienās radīja putekļu mākoņus.

Jau ir uzsākta Lucavsalas ielas pārbūve, kā arī Satiksmes departaments ir sācis Laivu ielas pārbūves projektēšanu. Pārbūvējot ielas, tiek veikta salizturīga slāņa un minerālmateriāla slāņa izbūve un asfalta seguma ieklāšana. Arī ietvju segums būs no asfaltbetona.

Pārbūvējot Lucavsalas ielu, saglabāta esošā koku rinda. Lucavsalas ielas un Laivu ielas pārbūves posmos paredzēta slēgta tipa ūdens atvade. Paredzēts izbūvēt jaunas ūdens uztveršanas akas. Ielas un ietves tiks apgaismotas.

Kopējā līguma summa darbu veikšanai ir aptuveni viens miljons eiro. Būvuzņēmējs ir SIA „Rīgas tilti”. Kopējais pārbūves ielu garums ir 1052 metri.