FOTO: Latvijas simtgadei veltītais ieskaņas koncerts "Laikiem pāri"

30. Janvāris, 2017

2017. gada 26. janvārī notika Latvijas simtgadei veltītā festivāla “Trīs zvaigznes” ieskaņas koncerts “Laikiem pāri”. Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē skanēja mūzika, kas sacerēta Latvijā pēdējo gandrīz simts gadu laikā. Koncertā piedalījās maestro Raimonds Pauls, Orķestris “Rīga” un diriģents Valdis Butāns, kā arī vokālā grupa “Framest”. Ar koncertu tika atklāta Latvijas valsts simgades Rīgas pasākumu programma. Koncerta rīkošanu atbalstīja Rīgas dome. Tiem, kas nevarēja pabūt koncertā klātienē - neliela foto galerija.


Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Foto: F64

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk