FOTO: kuros Rīgas parkos un skvēros cilvēkus priecē strūklakas

10. Maijs, 2017

Saulē mirguļojošas un naktī daudzkrāsainas, dažādu formu un dažādu noskaņu radošas, interesantas un atslābinošas. Rīgā iedarbinātas pilsētas strūklakas. Neskatoties uz laika apstākļu kaprīzēm, pagaidām neviena no strūklakām vēl nav pārvērtusies par lāstekām. Rīga.lv piedāvā jums nelielu ekskursiju cauri Rīgas parkiem un skvēriem, kuros apskatāmas skaistākās strūklakas. Cerēsim, ka brīvdienās šo maršrutu ņemsiet vērā.


pie Kongresu nama (днем)
Foto: Riga.lv

strūklaka „Nimfa” pretī Latvijas Nacionālajai operai
Foto: Riga.lv

strūklaka Esplanādē
Foto: Riga.lv

Vērmanes parka strūklaka "Gadalaiki"
Foto: Riga.lv

peldošās strūklakas Pilsētas kanālā
Foto: Riga.lv

Bastejkalna kaskāde
Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk