FOTO: Kā Rīgas Centrāltirgus atzīmē savu dzimšanas dienu

9. Novembris, 2016

Trešdien, 9. novembrī Rīgas Centrāltirgus sācis atzīmēt savu dzimšanas dienu – tam aprit 86 gadi. Šajā dienā jubilārs izklaidējis un ar dažādām veltēm cienājis savus viesus. Pasākumi noritēs arī 10. novembrī, taču riga.lv žurnālisti jau šodien devās aplūkot, kā norit svinības.


Pasākumi par godu svētkiem noritējuši Sakņu paviljonā. Šeit rīdziniekus sagaidījuši lieli kliņģeri – gan sāļais, gan saldais.

Foto: Riga.lv

Fitnesa treneris Kārlis Brekmanis viesus cienājis ar veselīgiem dzērieniem „Galvenā doma ir tajā, ka visu, kas šiem kokteiļiem nepieciešams, iespējams iegādāties tirgū. Un viss, izņemot apelsīnus, ingveru un kanēli – aug Latvijā,” stāsta Kārlis. „Karstais dzēriens sastāv no dzērveņu un bumbieru sulas, un nedaudz ingvera. Otrais kokteilis ir apelsīnu un ķirbju sula, kam pievienots kanēlis, lai nomāktu ķirbju smaržu. Trešais – burkānu un ābolu sula ar seleriju. Runājot par proporcijām, tad, ja gatavojat sulu no skābiem augļiem, neaizmirstiet pievienot kaut ko saldu, piemēram, bumbierus,” ar savu kokteiļu noslēpumiem dalās Kārlis.

Foto: Riga.lv

Tāpat viesi varēja veidot bišu vaska sveces – šī nelielā radošā darbnīca noritējusi ar lieliem panākumiem. Portāla riga.lv žurnālisti arī nolēma izgatavot sveci, un, kad tā tika aizdedzināta, tā izdalīja patīkamu medus aromātu.

Foto: Riga.lv

Ļoti bieži jubliāri saviem viesiem pasniedz dāvanas – arī tirgus nav izņēmums. Svētku viesi varēja griezt Laimes ratu ar pavisam minimālu iespēju neiegūt neko. Dāvanā – grozi ar rudens veltēm, klades, bērnu spēles un citi patīkami sīkumi.

Foto: Riga.lv

Lielu popularitāti izpelnījusies fotokabīne, kurā cilvēki varēja fotogrāfēties ar tirgus talismaniem un fotogrāfiju saņemt uzreiz.

Foto: Riga.lv

Svēktu atmosfēru papildināja saksofonists Arkādijs Zimovs. Ceturtdien, 10. novembrī svētki turpināsies – viesi plkst. 11:00 tiek gaidīti Sakņu paviljonā. Rīt šefpavārs Havjers Garsija apmeklētājus pacienās ar zupu, kā arī paredzētas tās pašas izklaides, kas šodien.