FOTO: kā Grīziņkalnā noritēja šķēršļu skrējiens

25. Augusts, 2017

“Ghetto Basket” turnīra laikā ceturtdien, 24. augustā Rīgā, Grīziņkalnā notikušajā šķēršļu skrējiena “Bite Skill Challenge” finālā par čempionu Vīriešu grupā kļuva Kristaps Jurjāns, bet U16 grupas konkurencē uzvarēja Artis Jasāns.


Tikai paši labākie 24. augustā sacentās Grīziņkalnā, kur cīņā par vērtīgajām balvām finālistiem bija maksimāli ātri jāpārvar daudzveidīgā trase, skrienot pa tribīnēm un kāpjot uz tām pa virvēm, metot basketbola bumbas un pildbumbas grozā, bumbas driblēšanas laikā veicot šķēršļu joslu, kā arī ar īpašiem kravas pārvietošanas ratiņiem izbraucot tuneli. Izšķirošie mirkļi tika piedzīvoti “Ghetto Basket” centrālajā laukumā, kad tikai ar dažu sekunžu starpību tika realizēti tālmetieni un soda metieni.

Šovasar “Ghetto Basket” turnīros ne tikai Rīgā, bet arī Jēkabpilī, Ogrē, Jelgavā, Krāslavā, Cēsīs, Ventspilī, Bauskā un Saldū visiem sacensību dalībniekiem bija iespēja izmēģināt spēkus “Bite Skill Challenge” trasē, kur bija jāpārvar gan pārbaudījumi saistībā ar basketbola bumbu trāpīšanu grozā un mērķī, bet arī dažādi citi veiklības un izturības uzdevumi.

Līdz Vīriešu grupas pusfināliem aizkļuva Mikus Jačmenkins un Kārlis Vanags, piedzīvojot zaudējumus klātienes cīņās attiecīgi ar Kristapu Jurjānu un Andri Epneru. Izšķirošajā cīņā par galveno balvu tikās komandas biedri – šajā “Ghetto Basket” turnīrā “RA Capital/BK Ķekava” pārstāvošie Jurjāns un 2012. gada “Ghetto Basket” “Skills Challenge” čempions Epners. Lielāko distances daļu pārliecinošā vadībā bija Epners, taču uz centrālā laukuma nepieciešamos metienus ātrāk realizēja Jurjāns, pārspējot favorītu un šokējot līdzjutējus!

2017. gada “Bite Skill Challenge” Vīriešu grupas finālisti – Kārlis Vanags, Dagnis Sakne, Jānis Āre, Kārlis Večens, Niks Nīgalis, Toms Drusts, Gundars Siliņš, Andris Epners, Mikus Jačmenkins. U16 grupas pārstāvji – Elvijs Frīdenbergs, Daniels Iļjins, Roberts Blūms, Toms Aizupietis, Leonards Kļaviņš, Artis Jasāns, Ralfs Gaigulis, Andrejs Torsunovs, Kristiāns Berts Birznieks.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes