Festivāla „Staro Rīga” skrējiena laikā būs slēgta pieturvieta „Elizabetes iela”

16. Novembris, 2017

„Rīgas satiksme” informē, ka 19. novembrī, saistībā ar festivāla „Staro Rīga” skrējienu, no aptuveni plkst. 18:00 līdz pasākuma beigām būs slēgta 1., 19., 24. maršruta trolejbusa un 2., 24. maršruta autobusa pieturvieta „Elizabetes iela” (Kalpaka bulvāris).


Paredzēts, ka festivāla „Staro Rīga” skrējiens noritēs no plkst. 19:00 līdz plkst. 20:30. Skrējiens notiks pa maršrutu: Rīgas Kongresu nams–Kalpaka bulvāris (viena josla)–Elizabetes iela–Rūpniecības iela (līdz Hanzas ielai)–Valkas iela–Vīlandes iela–Elizabetes iela–Kronvalda parks.

Skrējiena laikā, iepriekš minētajā maršrutā, sabiedrisko transportlīdzekļu satiksme tiks regulēta vai slēgta atbilstoši nepieciešamībai.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.