"Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās": kaķi un suņi meklē jaunas ģimenes

5. Decembris, 2017

Tirdzniecības centrā "Domina" atklāta patversmēs dzīvojošo kaķu suņu un izstāde "Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās". Izstādē apskatāmas desmit lielformāta suņu un tikpat daudz kaķu fotogrāfijas - tajās redzamie dzīvnieki mitinās biedrības Cat Care Community aktīvistu pagaidu mājās un Juglas patversmē "Labās mājas".


Izstāde ir apskatāma līdz 13. decembrim, to rīko dzīvnieku aizsardzības biedrība "Cat Care Community" sadarbībā ar patversmēs mītošo dzīvnieku interneta portālu Pukainis.lv un patversmi "Labās mājas".

Ja esat gatavi uzņemties atbildību par kaķi vai suni, tad portālā pukainis.lv, izmantojot ērtu meklētāju, iespējams atrast īstu un patiesu draugu. Šajā saitē iespējams atrast fotogrāfijas un aprakstus par kaķiem, kuriem biedrība "Cat Care Community" meklē mājas.

Starp tiem, kuri meklē mājas, ir skaistais, divus gadus vecais kaķis Tomass. 

Foto: Anna Ritman Photography

"Sveiki! Esmu Tomass un man ir aptuveni divi gadi. Es agrāk dzīvoju uz ielas ar brāli. Ārā bija auksts un vējains, tāpēc mūs paglābt vēlējās Anna Ritman. Bet dienā, kad mums bija jādodas uz pagaidu mājām, mans brālītis pazuda, tāpēc tagad esmu  Es dzīvoju pagaidu mājās jau ilgu laiku, bet šis laiks iet uz beigām, jo drīzumā mana glābēja dosies prom uz ārvalstīm. Esmu kastrēts un ļoti kārtīgs puika. Man patīk draudzēties tikai ar kaķpuišiem, jo ar kaķmeitenēm man nesanāk atrast kopēju valodu. Esmu rotaļīgs un mīļš. Es dikti gribu savu cilvēku, ar ko pavadīt laiku, ar ko rotaļāties, kam gulēt blakus un murrāt."

Ja vēlies Tomasam palīdzēt, zvani Zanda Indriksone (29386986).

Foto: Anna Ritman Photography

Foto: Anna Ritman Photography

Saimniekus mēkle kaķi: 

Foto: Anna Ritman Photography

Ka arī suņi no patversmes "Labās mājas"

Foto: Diāna Vaska