Ērts jaunievedums no "Rīgas satiksme"

12. Februāris

Ērts jaunievedums no "Rīgas satiksme": sabiedriskā transporta salonos uzstādītajos ekrānos kopā ar pieturu nosaukumiem tiek rādīti maršrutu numuri, uz kuriem var pārsēsties attiecīgajā pieturā. 


Viegli atšķiramas dažādu krāsu ikonas palīdz labāk orientēties - runa ir par autobusiem, tramvajiem vai trolejbusiem. Šīs pašas krāsas tradicionāli tiek izmantotas "Rīgas satiksme" interneta portālā un sabiedriskā transporta pieturās.

Ar sarkano krāsu tiek apzīmēti tramvaji, zilo - trolejbusi, savukārt dzelteno - autobusi.

Pašlaik jaunievedums vēl ir izstrādes un uzlabošanas stadijā, tāpēc iespējamas dažas neprecizitātes.

Rīdzinieka karte: visas atlaides, kas jums pienākas

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.