Dzīvnieku patversme "Ulubele" aicina bērnus uz Cilvēcības skoliņu

31. Maijs, 2017

Šovasar patversmē "Ulubele" norisināsies Cilvēcības skoliņa bērniem vecumā no 6 līdz 13. gadiem.


Pašlaik par brīvprātīgajiem palīgiem var kļūt tie, kuri ir sasnieguši 14 gadu vecumu. Bet, lai jaunāki bērni nepaliktu malā, "Ulubelē" izveidota Cilvēcības skoliņa, kurā bērniem iemācīs rūpēties par dzīvniekiem.

Ir plānotas trīs nodarbības, katra no tām būs trīs stundas gara. Bērniem tiks pastāstīs, ko nozīmē atbildība par dzīvnieku, kā pareizi rūpēties un kam pievērst uzmanību, pirms pieņemt mājdzīvnieku.

Vairāk informācijas iespējams atrast šeit.

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk