Dzīve pēc “Ulubeles”: suns vārdā Argo, kas atradis sev jaunu ģimeni

25. Aprīlis, 2017

Vēl pirms pāris mēnešiem zeltaino, lielo suni sauca par Krūmiņu – viņš atrasts Rīgā, krūmu biezoknī. Bet tagad viņam ir jauns vārds un jauna dzīve – ziemā Argo atrada jaunus saimniekus. Viņš tika paņemts no patversmes “Ulubele”.


Jelgavniekiem Dzintrai un Egilam nomiris suns. “Mūsu aitu suņa kucīte Rīga palika viena un mēs sapratām, ka viņai nepieciešama kompānija – divatā jautrāk. Vīrs gribēja tīrasiņu suni, kā vienmēr, bet bija ziema un darboties ar mazu sunīti tādā laikā nav viegli. Mēs ieraudzījām Argo – viņš dzīvoja patversmē “Ulubele”. Tad mēs nolēmām, ka tas ir mūsu suns.” stāsta Dzintra.

Foto: Riga.lv

Egils atsauc atmiņā – kad viņi pirmo reizi satikuši Argo, viņš piecēlies pakaļkājās, uzlicis priekšķepas Dzintrai uz pleciem, un sācis viņu laizīt. “Mūs pieņēma uzreiz,” smejas Dzintra.

Aitu sune Rīga jauno draugu pieņēmusi uzreiz, stāsta Dzintra. “Divatā viņiem ir jautrāk. Bet Argo vēl aizvien ir kā mežonis. Es iestādīju puķes, bet viņš tās izraka. Viņam patīk spēlēties,” saka Dzintra.

Egils ved Argo pastaigāties uz mežu, kur suni nav iespējams notvert, līdz tas ir izskraidījies.

Foto: Riga.lv

Patversmē “Ulubele” ir ļoti daudz suņu, kas gaida savus saimniekus. Portāls riga.lv bieži publicē fotogrāfijas ar suņiem, kuri ir gatavi doties uz jaunām mājām. Starp citu, Argo bija viens no šādu publikāciju varoņiem. Varbūt kāds no “Ulubelē” mītošajiem mīluļiem gaida tieši jūs?