Dzemdību nama 1.stāva foajē - "bumbiņkalendāru" izstāde

22. Jūnijs, 2017

Rīgas Dzemdību nama 1.stāva foajē izveidota neliela, bet tai pat laikā unikāla izstāde - apmeklētājiem pirmo reizi dota iespēja tuvāk aplūkot slavenos "bumbiņkalendārus".


Šāds kalendārs atrodas Dzemdību centrā, ēkas 7.stāvā. Tajā tiek atzīmēts katrs piedzimušais bērniņš - ar sarkanu punktiņu vecmātes atzīmē pasaulē nākušās meitenes, ar zilu - puikas. Aktuālā gada kalendārs nav pieejams apskatei, jo ik dienu tiek aktīvi papildināts un Dzemdību centrā nepiederošām personā ieeja nav atļauta.

Foto: publicitātes

Savukārt četru iepriekšējo gadu - no 2013. līdz 2016. gadam - kalendāri izlikti publiskai apskatei, fotografēšanai un izpētīšanai.

Foto: publicitātes

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētāju laiks Dzemdību namā ir no plkst.12.00 līdz 20.00 katru dienu. Šai laikā ikviens, kurš vēlas saglabāt piemiņai fotogrāfiju ar kādu no šiem kalendāriem, laipni gaidīts Dzemdību namā.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk