Deglava ielas kalns atvērts ziemas aktivitātēm!

22. Janvāris, 2019

Līdz ar sala iestāšanos Deglava ielas kalns (pie Rīgas 84. Vidusskolas) pieejams ziemas aktivitātēm – šļūkšanai no kalna.


Šļūkšanai no kalna var izmantot šai aktivitātei paredzēto inventāru, bet ne tradicionālās ragavas. Šāds noteikums ir jāievēro, lai nodrošinātu gan savu, gan citu kalna apmeklētāju drošību. Tāpat jāievēro, ka kalns ir izmantojams tikai tajā vietā, kur tas ir norobežots ar speciālu nožogojumu. Kalnu ziemas aktivitātēm var izmantot laikā, kad tas klāts ar sniegu un gaisa temperatūra ir - 4 grādi vai zemāka temperatūra pēc Celsija. Kalna apsaimniekotāji aicina apmeklētājus ievērot augstākminētos noteikumus, kā arī kalna uzraugu norādījumus.  

Pie kalna ir pieejama arī distanču slēpošanas trase un inventāra nomas punkts, kas darbojas katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00

Atgādinām, ka no 7. janvāra līdz 28. februārim slidotava pie Deglava ielas kalna ir slēgta saistībā ar Rīgas “Dinamo” un Minskas “Dinamo” spēles sagatavošanās darbiem.

Kalna apsaimniekošanu, kā arī slēpošanas trases darbību nodrošina Rīgas pašvaldība. Šobrīd Rīgā ir pieejams vairākas pašvaldības nodrošinātās slidotavas un slēpošanas trases. To atrašanās vieta, kā arī kontaktinformācija atrodama tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv.

Lasiet arī: 

Rīgā darbojas bezmaksas slidotavas un slēpošanas trases

Slidotavā pie Deglava ielas kalna noritēs hokeja mačs Rīgas “Dinamo” – Minskas “Dinamo”