Dabas veltes Rīgas Centrāltirgū: no zemestaukiem līdz mūku gatavotām tējām

27. Jūlijs, 2017

Ko tikai nav iespējams atrast Rīgas Centrāltirgū! Bez galvenajiem paviljoniem, šeit ir arī mazi stūrīši ar dāŗgu sieru, spāņu prosciutto, vietējie pārtikas veikali, un pat… dabīgos produktus, kuri ir ievesti no visiem pasaules nostūriem – dabīgās eļļas, tējas, vitamīni un produkti veselības uzlabošanai un vispārējai pašsajūtas uzlabošanai.


“Herb’s” (“zālītes” – no angļu val.) lete Rīgas Centrāltirgus Piena paviljonā atvērta pavisam nesen – mazāk kā pirms mēneša.  Bet klienti to jau ir iecienījuši. Dodas uz turieni gan vienatnē gan bariņos, meklē, ar kādiem produktiem attīrīt aknas, kā labāk notievēt, stimulēt matu augšanu, kā atjaunot imūnsistēmu vai uzlabot redzi.

Īpašnieks Valērijs Gavrilovs vairāk nekā pirms septiņiem gadiem līdzīgu “dabas” aptieku izveidojis Daugavpilī, pakāpeniski uzņēmums paplašinājies līdz Rīgai, kur Valērijam ir jau vairāki šādi veikali. Un tagad “Herb’s” ir atrodams arī Centrāltirgū.  

Foto: Riga.lv

Pats Valērijs ir pārliecināts, ka cilvēkiem jau ir apnikusi ierastā ķīmija un viņi pakāpeniski sāk pārbaudīt, piemēram, Altaja zālīšu spējas. “Herb’s” sortimentā ir aptuveni 200 produktu no visas pasaules: Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Indijas, Šrilankas, Ķīnas, utt.

Foto: Riga.lv

Piemēram, “Samahan” tēju, kuras sastāvā ir 14 dažādas zālītes, patiešām gatavo klostera mūki. Turklāt ne tikai vienkārši sagatavo zālītes, bet arī lasa īpašas mantras. Šāds dzēriens lieliski palīdzēs tikt galā ar saaukstēšanos. Šī tēja darbojas tāpat, kā populārie pretvīrusu līdzekļi, taču tai nav novērojami nekādi blakus efekti.

Foto: Riga.lv

Vai dabīgā noni sula. Tā profilakses nolūkiem jālieto vienu tējkaroti dienā, un tad no kājām noteikti nenogāzīs neviens vīruss. Tiesa, jebkuram dabīgajam preparātam ir akumulācijas efekts. Tās nav antibiotikas, kuras lietojot, rezultāts ir redzams pēc vienas vai divām dienām. Dabas veltes nāksies lietot 1-3 mēnešus, un tas jādara regulāri.

Foto: Riga.lv

Ir arī samērā reta dadžu eļļa, kas aizsargā un attīra aknas. Mūsu aknas ir darbaholiķis, kas nekad nepārtrauc darboties, tāpēc tām reizēm vajag palīdzēt. Šeit iespējams atrast arī zemestauku sulu. Šīs sēnes gan neizskatās īpaši pievilcīgi, bet tām ir ļoti daudz īpašību, kas ietekmē veselību pozitīvi. Tiek pat uzskatīts, ka tās ir unikālas ar to, ka iznīcina vēža šūnas. 

Bez zālītēm šeit ir arī masažieri. Konkrēti šinī jostā ir četri metāli: sudrabs, varš, cinks un dzelzs, kas jau nodrošina nevis profilaksi, bet gan ārstniecības terapiju.

Foto: Riga.lv

Ēteriskās eļļas šeit atrodamas jebkādā krāsā un jebkurai gaumei, taču jāsaprot, ka tās visas ir ārišķīgai lietošanai. Un tīrā veidā tās uz ādas uzklāt nedrīkst – eļļas ir ļoti koncentrētas un var izsaukt alerģisku reakciju, tāpēc tās vajadzētu sajaukt ar parastu olīveļļu vai ar krēmu.

Foto: Riga.lv

Un milzīga tējas izvēle! Pie mums retas tējas ar melleņu pumpuriem, brīnišķīgas vietējās “Dunduru” tējas, indiešu un altajiešu izlases, alvejas un  ginka tējas atmiņas uzlabošanai.

Konsultanti ir gatavi ieteikt, piedāvāt un izvēlēties, ja pircējam ir tāda vēlme. Mēs neuzskatām, ka bronhīts ir jāārstē ar burkāniem, tikai pastāstām par Rīgas Centrāltirgus jaunumiem un iespējām.

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv