Cik mazuļu dzimuši Rīgas Dzemdību namā augustā?

5. Septembris, 2017

Vecmātēm vasaras mēneši ir ļoti noslogoti. Saskaņā ar statistiku, mazuļi dod priekšroku nākšanai pasaulē tieši gada siltajā laikā.


Foto: Rīgas dzemdību nams

Augustā Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši 595 mazuļi. No tiem 298 ir meitenītes un 297 - puikas. Pagājušā gada augustā dzimis 641 bērns.

Kopumā pagājušajā gadā dzimuši 7142 bērni.

Zēnu bijis vairāk - dzimuši 3738 zēni un 3404 meitenes. Kuplākie mēneši: augusts - 641, maijs - 633 un janvāris – 628 (jūnijā tikai par 2 mazāk – 626). Vismazāk dzimuši decembrī – 506. Skaitliski visvairāk zēnu piedzimuši jūnijā - viena mēneša laikā 348, bet meitenes visvairāk dzimušas augustā – 321.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk