Cik mazuļu dzimis Rīgas Dzemdību namā 2017. gadā

5. Janvāris

Liela daļa rīdzinieku pasaulē nāk Rīgas Dzemdību namā. Jaunās māmiņas pašas izvēlas slimnīcu, kurā dzemdēt bērnu - daudzas dodas uz citām pilsētām un pat valstīm. 2017. gadā Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši 6586 bērni. 


Vairāk Rīgas Dzemdību namā dzimuši puikas - 3403, meitenes - 3183. Bagātākais mēnesis bijis jūlijs, kad pasaulē nāca 623 mazuļi. Otrajā vietā ir augusts ar 602 mazuļiem, bet trešajā - oktobris, kad Rīgas Dzemdību namā piedzimis 581 bērns.

Tāpat aizvadītajā gadā Rīgas Dzemdību namā dzimuši vieni trīnīši un 98 dvīņu pāri.

2016. gadā šajā medicīnas iestādē pasaulē nāca vairāk bērnu - 7142 bērni.

Jāatzīmē, ka šie ir dati par dzimstību Rīgas Dzemdību namā, nevis dati par dzimstību Rīgā vai Latvijā kopumā. Katru gadu Latvijā vidēji dzimst 20 tūkstoši mazuļu.

Foto: Rīgas dzemdību nams

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk