Ceturtdien Grīziņkalnā notiks īpašais šķēršļu skrējiens

23. Augusts, 2017

24.augustā “Ghetto Games” mājvietā – Grīziņkalnā, Rīgā norisināsies šķēršļu skrējiens “Bite Skill Challenge”, kurā piedalīsies basketbola turnīru “Ghetto Games” uzvarētāji no dažādiem Latvijas reģioniem.


“Bite Skill Challenge” šķēršļu skrējienā piedalīsies spēcīgākie sezonas basketbolisti, kuri šosezon uzvarējuši “Ghetto Basket” turnīros Rīgā, Jēkabpilī, Ogrē, Jelgavā, Krāslavā, Cēsīs, Ventspilī, Bauskā un Saldū. Viņi startēs divās vecuma grupās - jauniešu (U-16) un vīriešu.

Sacīkstēs sportistiem būs jāpierāda ne tikai veiklība, metot grozā basketbola bumbu, bet arī izturība.

Kā sola “Ghetto Games” vadītājs Raimonds Elbakjans, sacensību dalībniekiem tiks sagatavota sarežģīta un pārsteigumiem bagāta trase, kuras pievarēšana no katra dalībnieka prasīs daudz izturības un spēka, savukārt skatītājiem solot interesantu vakaru. 

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk