Četrām skolām būs jaunas direktores

17. Augusts, 2017

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 17. augustā, akceptēja četrus Rīgas domes lēmumprojektu par skolu direktoru iecelšanu amatos.


Rīgas 19. vidusskolas direktores amatā tiks iecelta Ruta Dzene, Rīgas 92. vidusskolas vadību uzticēs Lolitai Semjonovai, bet Rīgas 7. pamatskolas direktores amatam izraudzīta Dace Retiga. Par Rīgas Franču liceja direktori kļūs Vineta Rūtenberga.

Visu iepriekš minēto skolu direktores izraudzītas konkursa kārtībā. Viņām ir liela pieredze izglītības jomā un viņu kandidatūras ir saskaņojusi Izglītības un zinātnes ministrija.

Galīgos lēmumus par četru skolu direktoru iecelšanu amatā pieņems Rīgas dome.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk