Centrāltirgum pieguļošās autostāvvietas Maskavas ielā turpmāk apsaimniekos “Rīgas satiksme”

21. Jūlijs, 2016

No jūlija Centrāltirgum pieguļošo autostāvvietu Maskavas ielā apsaimniekošana nodota Rīgas pašvaldības pasažieru pārvadātājam “Rīgas satiksme”, par kuru izmantošanu jāveic apmaksa atbilstoši B zonas tarifam.


Norēķināties par autostāvvietu pakalpojumu Maskavas ielā būs iespējams, izmantojot banku norēķinu kartes, kā arī īsziņu vai mobilo lietotni.

Rīgas Centrāltirgus valdes loceklis Andris Morozovs uzsvēra, ka sākot sadarbību ar “Rīgas satiksmi”, tiek īstenota pircēju vēlme par autostāvvietām Centrāltirgus teritorijā norēķināties ne vien izmantojot skaidru naudu, bet arī elektroniskās banku norēķinu kartes, kā arī mobilo tālruņu aplikācijas. “Līdz ar norēķinu pakalpojumu attīstību tirgum pieguļošajās autostāvvietās, esam pārliecināti par jaunu pircēju piesaisti Eiropas lielākajam tirgum,” sacīja Morozovs.

Stāvvietu darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 – 20.00, sestdienās no plkst. 9.00 – 17.00, bet pārējā laikā, kā arī svētdienās un svētku dienās, pakalpojums ir bez maksas.

Stāvvietas apmaksa Maskavas ielā būs jāveic atbilstoši B zonas tarifam – pirmā stunda 2 eiro, bet katra nākamā 2,50 eiro.

Norēķiniem skaidrā naudā Centrāltirgus pircējiem pieejamas autostāvvietas Gaiziņa, Spīķeru, Pūpolu un Nēģu ielā ar iebraukšanu no Maskavas un Prāgas ielās. Invalīdiem automašīnu novietošana šajās stāvvietās ir bez maksas.