Centrālais Tūrisma informācijas centrs viesus sagaidīs ar vizuāli jaunām telpām

29. Janvāris, 2018

Rūpējoties par Rīgas viesu labsajūtu un ērtību, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) janvārī uzsācis centrālā Rīgas Tūrisma informācijas centra (TIC), Rātslaukumā 6, rekonstrukcijas darbus. Atjaunoto informācijas centru plānots atvērt februāra beigās, taču šobrīd nemainīgi darbu turpina divi TIC – Kaļķu ielā 16 un Rīgas starptautiskajā autoostā.


RTIC remontdarbu laikā paredzēts veikt telpu kosmētisko remontu, atjaunot mēbeles, kā arī, sekojot tendencēm, padarīt to apmeklētājiem interaktīvāku.

“Jau vairākus gadus Rīgu un arī mūsu informācijas centrus apmeklē arvien lielāks tūristu skaits. Šogad, īpaši vasaras sezonā, paredzēti vairāki ar Latvijas simtgadi saistīti būtiski notikumi, kas vēl vairāk mudinās tūristus izvēlēties Rīgu par savu galamērķi. Lai atvieglotu darbu gan konsultantiem, gan apmeklētājiem, lēmām padarītu TIC interaktīvāku un modernāku,” skaidro RTAB valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča.

Pēc atjaunošanas TIC turpinās piedāvāt visus līdz šiem sniegtos pakalpojumus – informācijas sniegšana apmeklētājiem, Riga Pass un pasākumu biļešu tirdzniecība, ekskursijas, viesnīcu pakalpojumi, starptautisko autobusu biļešu tirdzniecība, sabiedriskā transporta biļetes u.c.

Jāatzīmē, ka šobrīd darbu turpina un konsultācijas tūristiem katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00 sniedz divos RTAB pārraudzībā esošajos tūrisma informācijas centros - Kaļķu ielā 16 un Rīgas starptautiskajā autoostā.