Būtiski satiksmes ierobežojumi Jaunciema gatvē!

9. Oktobris, 2018

Saistībā ar rakšanas darbiem no 10.oktobra līdz 28.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jaunciema gatvē, 1 kilometru garā posmā, virzienā no pilsētas centra no Traktora ielas, darbus veicot pa posmiem.


Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka saistībā ar “Rīgas ūdens” pasūtītajiem ūdensvada izbūves darbiem Jaunciema gatvē, būtiski tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.
 
Ūdensvada izbūves darbi tiks uzsākti 10.oktobrī, un, atkarībā no laika apstākļiem var ilgt līdz pat pavasarim. Būvdarbi Jaunciema gatvē tiks veikti pa posmiem 6 kilometru garumā, satiksme būvdarbu zonā tiks organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu.

Rīta un vakara maksimuma stundās satiksmi organizēs ar regulētāju palīdzību.

Foto: RD SD

Pirmā posma izbūve, no Traktoru ielas kilometru garā posmā Jaunciema virzienā, tiks uzsākta 10.oktobrī un noslēgsies 28.oktobrī.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas Jaunciema gatves ierobežotajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem

Foto: RD SD

Foto: RD SD