Būs jaunas vadītājas diviem bērnudārziem un direktore 93. vidusskolai

7. Decembris, 2017

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 7. decembrī, akceptēja trīs Rīgas domes lēmumprojektu par izglītības iestāžu vadītāju iecelšanu amatos.


Rīgas 88. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas amatā iecerēts iecelt Māru Krastiņu, bet Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestādes vadību varētu uzticēt Brigitai Makijevskai. Par Rīgas 93. vidusskolas direktori izraudzīta Gunita Kļaviņa.

Visu iepriekš minēto izglītības iestāžu vadītājas izraudzītas konkursa kārtībā. Galīgos lēmumus par viņu iecelšanu amatā pieņems Rīgas dome.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.