Brīvības ielas nakts brauciens: sports ārpus ierastā

13. Septembris, 2016

Jau šajā nedēļas nogalē, 17.septembrī, Rīgā notiks vēl kas pavisam nebijis - nakts brauciens ar skrituļslidām, skrejriteņiem, skrituļdēļiem un longbordiem. Kur? Pa jauno Brīvības ielas asfaltu!


17. septembrī no divpadsmitiem dienā līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls „Rīgas Sporta nakts”.

Ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim „Rīgas Sporta naktī” būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās.

Vēl nebijis pasākums sporta festivāla ietvaros būs Brīvības ielas nakts brauciens, kura laikā skrituļotāju rīcībā tiks nodota tikko izremontētā Brīvības iela.

Brauciena apmeklētāji un dalībnieki tiks gaidīti pie tirdzniecības centra „Alfa” jau no plkst. 20.00. Trīs stundas jebkurā vecumā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs lieliski pavadīt laiku – klausīties dzīvo mūziku, piedalīties meistarklasēs. Bērniem tiks uzstādītas piepūšamās atrakcijas.

Ja kādam nav savu personīgo skrituļslidu, par to nav jābēdā, starta vietā būs skrituļslidu nomas punkts. Tomēr ir jāpasteidzas, jo to var arī visiem nepietikt!

Starts skrituļotājiem un skeiteriem tiks dots plkst. 23.00. Brauciens tiks sākts no tirdzniecības centra „Alfa”. Dalībnieki brauks līdz „VEF” Kultūras pilij, un atpakaļ. Kopumā maršruta garums būs pieci kilometri. Maršrutā tiks uzstādīti muzikālie punkti, lai brauciens būtu vēl pozitīvāks.

Braucienam tiks doti vairāki starti, dalīti pēc transportlīdzekļa veida. Tostarp plkst. 00.00 trasē dosies profesionāļu klases braucēji. Šajā braucienā startēs 20 Latvijas skrituļošanas atlēti.

Brauciena laikā nevienam netiks reģistrēts ne laiks, ne ātrums, uzsverot, ka gan aktivitāte, gan iela ir draudzīga, un tajā nevienam nav jāsacenšas.

Lai sportotājiem nodrošinātu drošu un ērtu tikšanu mājās, līdz pat plkst. 3.00 kursēs sabiedriskais transports. Savukārt tie, kas būs ieradušies ar personīgo auto, to varēs atstāt tirdzniecības centra “Alfa” stāvlaukumā.

Patlaban braucienam pieteikušies jau vairāk nekā 1 600 dalībnieku, un arī Tu vēl vari paspēt pieteikties.  Piedalīties pasākumā ir aicināti visi – gan profesionāļi, gan tie, kuriem tas ir tikai hobijs. Galvenais ir paņemt savas skrituļslidas, skrejriteņus, skrituļdēļus un labu garastāvokli.

Ja iedzīvotāju atsaucība nakts braucienam būs liela, tiek plānots līdzīgu pasākumu organizēt jau pavasarī, kad Brīvības iela varētu kļūt par trasi velobraucējiem.

Saite uz pasākuma Facebook event.

REĢISTRĒJIES BRĪVĪBAS IELAS NAKTS BRAUCIENAM šeit! 

Nolikums pieejams šeit!