Brīvdienas Rīgā: Prieka gēns, transformers cirkā un dakteris Kosmoss no Īrijas

7. Marts, 2019

Kaut naktīs vēl aizvien ir auksti, putnu dziesmas jau vēsta par pavasari. Tas nozīmē, ka teātri drīz noslēgs savas sezonas, savukārt koncerti pārcelsies uz brīvdabas skatuvēm un ārpus pilsētām. Tāpēc pasteidzieties noskatīties un noklausīties visu, kas notiek galvaspilsētā. Un neaizmirstiet ieskatīties mūsu iknedēļas afišā, kurā esam apkopojuši interesantākos pasākumus, kurus varat apmeklēt kopā ar…


1.Ar visu ģimeni

Pasākums “Zinātkāro ģimeņu sestdienas”

Foto: publicitātes

8. martā Latvijas Dabas muzejā noritēs kārtējā “Zinātkāro ģimeņu sestdiena”, uz kuru tiek aicinātas ģimenes ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Informatīvo lekciju temats februārī būs Latvijas derīgie izrakteņi. Lekciju vadīs muzeja pedagoģe Eleonora Zuimača. Iepriekš nepieciešams pieteikties, zvanot pa tālruni 67356039.

KUR? Kr. Barona iela 4

CIK? 0,90 – 1,80 eiro (biļetes uz izstādi) + 5 eiro (nodarbība)   

Zinātniskais šovs „Skaņas noslēpumi”

9. martā uz Rīgas mazā teātra skatuves zinātniskais teātris Laboratorium.lv rādīs zinātnisko šovu skolēniem – „Skaņas noslēpumi”. Aizraujošajā priekšnesumā būs iespēja ieraudzīt skaņu, izjust to un, protams, uzzināt daudz jauna: kā skaņa rodas, kā mainīt skaļumu netradicionālā veidā. Plkst. 11:00 izrāde notiks krievu valodā, bet 13:00 – latviešu.

KUR? Stabu iela 18

CIK? 8,50 eiro

Kalnciema kvartāla tirgus

Foto: publicitātes

Kalnciema kvartāla tirdziņos katru sestdienu latviešu zemnieki piedāvā pircējiem vietējos gardumus, bet amatnieki – unikālus izstrādājumus. Bērni var piedalīties Bezmaksas radošajās darbnīcās un vizināties raibā karuselī. Tirgus ir tematiski piemērots sezonas aktuālajiem svētkiem un tā laikā norit koncerti, bērnu grāmatu atklāšanas, izstādes, brīvdabas izrādes un citi pasākumi.

KUR? Kalnciema iela 35

CIK? Ieeja bez maksas

Koncerts “Nāc sadziedāt!”

10. martā Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz koncertu ar tādu mākslinieku kā Aminata, Atis Ieviņš, Andris Ērglis, Kaspars Zemitāns, un citu piedalīšanos. Pasākuma vadītājas – Aina Poiša un Iveta Feldmane.

KUR? Ziemeļblāzmas iela 36

CIK? 8 eiro

Bērnu kulinārijas meistarklase

Foto: publicitātes

10. martā Spīķeru kvartālā noritēs bērnu kulinārā meistarklase. Kopā ar studijas Culinarium šefpavāru Māri Pravaini bērni gatavos Maki suši, saldos suši un japāņu zaļās tējas dzērienu. Dalības maksā iekļauti visi nepieciešamie produkti un materiāli. Nepieciešams iepriekšējs pieraksts – pieteikums jāsūta uz elektronisko pastu culinarium@inbox.lv vai jāzvana pa tālruni 26379408. Vietu skaits – ierobežots.

KUR? Maskavas iela 12, k-1

CIK? 20 eiro

Cirka izrāde ar transformeru

13. martā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” bērnus un vecākus aicina uz cirka priekšnesumu ar transformeru. Kas viņš ir un no kurienes ieradies? To neviens nezina, bet galvenais, ka tas ir draudzīgs un ir ieradies iegūt jaunus draugus. Priekšnesumā redzēsiet 2,5 metrus augstu transformeru ar lielu ieroci, apgaismojumu, skaņu un gaismas specefektiem. Un ar to būs iespējams nofotografēties. Tāpat programmā iekļauti klasiski cirka priekšnesumi un klauni,

KUR? Ziemeļblāzmas iela 36

CIK? 6-12 eiro

Koncerts Simfoniskais hits ar Goran Gora. “Onegēra liturģiskā simfonija”

Foto: publicitātes

24. janvārī Lielajā ģildē noritēs izglītojoša cikla par klasisko mūziku jauniešiem koncerts, kuru vadīs mūziķis Goran Gora. Šoreiz bērni iepazīsies ar komponista Arura Onegēra daiļradi. Onegēra "Pacific 231" ir veltīta vienai no tā laika spēcīgākajām lokomotīvēm. Skaitļi 2, 3 un 1 darba nosaukumā apzīmē ar šādu riteņu komplektu – divas, trīs un viena ass. Savukārt “Liturģiskajā simfonijā” komponists stāsta par mūsdienu cilvēku attiecībām ar muļķību, nežēlību, ciešanām, tehnokrātiju un birokrātiju.

KUR? Amatu iela 6

CIK? 10 eiro

Priekšnesums “Kāpuriņi”

15. martā mākslas centrā “Zuzeum” noritēs somu cirka trupas “Kallo Collective” priekšnesums “Kāpuriņi”. Tā ir fiziska komēdija, kas balstīta uz stāstu par diviem kāpuriņiem, kuru skaidro un uz skatuves izspēlē divi leļļu meistari. Priekšnesums ir universāls un ir saprotams visu vecumu skatītājiem, kā arī tam nav valodas ierobežojumu.

KUR? Lāčplēša iela 101

CIK? 8,50-30 eiro

Interaktīvā izstāde “Dzīvās sistēmas”

Foto: publicitātes

No 25. janvāra tirdzniecības centrā “Elkor” apskatāma interaktīva izstāde “Dzīvās sistēmas”. Tā ir unikāla izstāde, kurā tiešā nozīmē varēs pieskarties sarežģītākajiem objektiem dabā – dažādiem dzīviem organismiem. 60 interaktīvi eksponāti ļaus saprast un izjust, kā izveidots viss dzīvais.

KUR? Brīvības gatve 201

CIK? 6-35 eiro

2.Ar draugiem

Improvizācijas izrāde “Divas”

9. martā “Cafe Film Noir” Anete Bendika un Elīna Geida piedāvā improvizācijas izrādi “Divas”. Tā ir saruna par aktuālo, sadzīvisko un neparasto. Par vīriešiem un sievietēm. Par notikumiem pasaulē un šeit, Rīgas ielās.

KUR? Elizabetes iela

CIK? 8 eiro

Festivāla “Summer Sound” pavasara koncerts

Foto: publicitātes

9. martā Rīgas Nacionālajā sporta manēžā noritēs festivāla “Summer Sound” pavasara sesija. Skatītājus sagaida tikšanās ar vācu dīdžeju Tujamo, latviešu grupu “Bermudu Divstūris” un vietējo dīdžeju un radio personību Tomu Grēviņu.

KUR? Kojusalas iela 9

CIK? 22,50-75 eiro

Dilana Morana koncerts

11. martā Kongresu namā jaunās tūres “Dr. Cosmos” ietvaros uzstāsies slavenais īru stāvizrāžu komiķis, režisors, rakstnieks un aktieris Dilans Morans. Ironiski, nežēlīgi un ļoti precīzi izteikumi par politiku, mīlestību, kaķiem un par visu pārējo pasaulē padarījuši Moranu par vienu no savas paaudzes labākajiem komiķiem.

KUR? Kr. Valdemāra iela 5

CIK? 20-35 eiro  

Grigorija Ļepsa koncerts

Foto: publicitātes

14. martā Arēnā Rīga ar solo koncertu uzstāsies krievu mākslinieks Grigorijs Ļepss. Koncertprogrammā iekļauti pirmatskaņojumi un mākslinieka superhiti.

KUR? Skanstes iela 21

CIK? 41,20-121,20 eiro

3.Ar otro pusīti

Balle Mazajā ģildē

9. martā Mazajā ģildē noritēs pavasara sezonas deju vakaru balle “Mēs tikāmies martā”. Deju vakari noritēs katru otro sestdienu. Deju cienītājiem spēlēs un dziedās grupas “Mazā Ģilde” dalībnieki.

KUR? Amatu iela 3/5

CIK? 10 eiro

Komēdija “Reiz jaungada naktī…”

Foto: publicitātes

9. martā teātra klubā “Austrumu Robeža” būs skatāma izrāde “Reiz jaungada naktī…”, kas radīta pēc Eldara Rjazanova un Emīla Bragniska lugas “Vieglu garu” motīviem. Tās pašas, no kuras dzimusi kulta kinokomēdija “Likteņa ironija”. “Austrumu robežai” šis jau ir iestudējums, kas veidots pēc padomju kinoklasikas motīviem – iepriekš jau radīts “Dienesta romāns”.

KUR? Vāgnera iela 8

CIK? 22 eiro  

Komēdija “Labākā vecpuišu ballīte”

11. martā K. Suns piedāvā komēdijas versiju par to, ko dara un par ko runā vecpuišu ballītēs. Ballītes laikā varoņi noskaidrojuši satraucošus faktus par savām bijušajām un visām sievietēm kopumā, un ir uzzinājuši, ko nevajadzētu darīt un par ko nevajadzētu runāt ar sievietēm, un ko gan šīs mistiskās būtnes vispār vēlas. Bet ko vīrieši? Par viņiem, kā sola izrādes autori, jūs uzzināsiet pat to, ko nevēlaties zināt.

KUR? Elizabetes iela 61

CIK? 19-27 eiro

Estasa Tonnes koncerts

Foto: publicitātes

11. martā VEF Kultūras pilī ar programmu “Integration” uzstāsies ģitāras virtuozs Estass Tonne, kuru nereti sauc par trubadūru – mūziķis nereti sniedz neplānotus ielu koncertus. Viņa mūzika ir visdažādāko māksliniecisko paņēmienu atspoguļojums – klasiskā struktūra, flamenko tehnika, čigānu saknes, Latīņamerikas mūzikas tradīcijas, elektronika. Estasa Tonnes uzstāšanās ilgums neietilpst iepriekš noteiktos rāmjos – tās ir ne mazāk kā pusotru stundu garas, bet pats garākais priekšnesums ildzis piecas stundas – festivāla “Gara Vasara” koncertā – meditācijā.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 25-65 eiro

Muzikāla izrāde “Man 30 gadu”

14. martā Latvijas Nacionālajā teātrī būs iespēja redzēt muzikālu izrādi “Man 30 gadu” ar Raimonda Paula piedalīšanos. Šai izrādei ir jau 56 gadi. 1962. gadā to sarakstījis dramaturgs Pēteris Pētersons, kura 95 gadu jubilejai arī veltīta tās atgriešanās uz skatuves. Izrādē skanēs 1960. gadu mūzika, kuru spēlējis toreiz vēl jaunais Maestro.

KUR? Kronvalda bulvāris 2

CIK? 3-25 eiro

4.Ar nemirstošas klasikas cienītājiem

Opera “Dons Paskvāle”

Foto: publicitātes

10. martā Latvijas Nacionālajā operā – Gaetano Doniceti komiskā opera Dons Paskvāle ir jautrs stāsts par to, kā padzīvojušu vecpuisi izjoko viņa ārsts un ārsta māsa – jauna, skaista atraitne, kuru finālā apprec mīlas mokās sirgstošais brāļadēls. Opera buffa jeb itāļu komiskās operas tradīcijās rakstītajā darbā atpazīsiet commedia dell’arte raksturīgos tēlus.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 7-40 eiro

Operete “Silva. Čardaša karaliene”

12. martā VEF Kultūras pilī noritēs Imres Kālmāna slavenās operetes “Silva. Čardaša karaliene” pirmizrāde. Galvenā varone ir spilgtā un talantīgā kabarē zvaigzne Silva, kuru iemīlējis princis Edvīns. Un viņa, šķiet, mīl arī viņu, taču skatuvi mīl vairāk kā dzīvi. Taču princim jau norunāta laulība ar aristokrāti.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 15-40 eiro

Orķestra “Baltijas jūras filharmoniķi” koncerts

Foto: publicitātes

12. martā Lielajā ģildē uzstāsies orķestris “Baltijas jūras filharmoniķi”. Tajā apvienojušies talantīgi mūziķi no desmit Baltijas jūras valstu orķestriem – Dānijas, Vācijas, Igaunijas, Somijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Krievijas un Zviedrijas. Programmā: Kristjans Jarvi – “Aurora”, Pēteris Vasks – meditācija vijolei un orķestrim “Vientuļais eņģelis”, Ģedimins Gelgots – koncerts vijolei un orķestrim, Pēteris Čaikovskis – Koncertsvīta “Apburtā princese”.

KUR? Amatu iela 6

CIK? 10-20 eiro

Kristīnes Zadovskas jubilejas koncerts

13. martā ar lielu jubilejas koncertu Latvijas Nacionālajā operā savu 50. jubileju atzīmēs mecosoprāns Kristīne Zadovska. Operas mākslas cienītāji viņu atpazīst pēc piedalīšanās LNO izrādēs “Karmena”, “Aida”, “Nabuko”, “Verters”, “Jevgeņijs Oņegins” un citās. Tāpat dziedātāja ir sadarbojusies ar komponistiem Raimondu Paulu, Zigmāru Liepiņu, Jāni Lūsēnu, un citiem. Pirmajā jubilejas programmas daļā izskanēs operu ārijas, otrajā – mūsdienu latviešu dziesmas.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 18-50 eiro

“Camerata RCO” koncerts

Foto: publicitātes

13. martā Lielajā ģildē pirmo reizi Latvijā uzstāsies “Camerata RCO” – unikāls kameransamblis, kura sastāvā ir Karaliskā “Concertgebouw” orķestra mūziķi. Tas ir viens no pasaules vadošajiem orķestriem, kurā apkopoti mūziķi no daudzām pasaules valstīm. Pirmo reizi orķestra 130 gadus ilgajā vēsturē iekļauta arī pārstāve no Latvijas – altiste Santa Vižine, kura piedalīsies arī “Camerata RCO” koncertā Rīgā. Pirmajā koncerta daļā izskanēs Antonīna Dvoržāka “Čehu svīta”, otrajā – Franča Šūberta “Oktets”.

KUR? Amatu iela 6

CIK? 13-45 eiro

Operete „Sikspārnis”

14. martā Latvijas Nacionālajā operā būs iespējams noskatīties Johana Štrausa opereti „Sikspārnis”. Grāfa Orlovska rīkotajā ballē turīgais Gabriels fon Eizenšteins aizraujas ar apburošu svešinieci, pat nenojaušot, ka maska slēpj paša sievu Rozalindu. Bet sievas neveiksmīgais pielūdzējs dziedonis Alfrēds tikmēr nokļūst cietumā Eizenšteina vietā... Johana Štrausa populārākā operete vēsta par greznu un reibinošu pasauli, kurā valda spožums un jautrība, flirts, intrigas un pārpratumi. Operetes jauniestudējumā tiks dziedāts vācu valodā un runāts latviski.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 5-30 eiro

Koncerts “Dievišķais klusums”

Foto: publicitātes

15. martā Sv. Jāņa baznīcā uzstāsies Latvijas Radio koris ar programmu “Dievišķais klusums”. Koncertā piedalīsies arī tenors Mihails Čuļpajevs. Programmā ar komponistu Tigrana Mansurjana, Džeimsa Makmilana, Ērika Ešenvalda un Jura Karlsona skaņdarbiem izskanēs arī divi pirmatskaņojumi – Artura Maskata un Alfrēda Momotenko “Lieldienās”, kuru radīšanu iedvesmojuši Borisa Pasternaka dzejoļi.

KUR? Jāņa iela 7

CIK? 12 eiro

Kamermūzikas koncerts

15. martā Rīgas Domā noritēs kamermūzikas koncerts “Dvēseles lūgšanas” ar Evijas Martinsones (soprāns), Jevgēņijas Gorbunovas (alts), Jolantas Barinskas (ērģeļpozitīvs) piedalīšanos. Programmā – Baha, Hendeļa, Pergolēzi un citu komponistu darbi.

KUR? Herdera laukums 6

CIK? 15 eiro

5.Ar draugu – teātra cienītāju

Izrāde “Reāli sliktie puiši”

Foto: publicitātes

10. martā Dailes teātrī – komēdija “Reāli sliktie puiši” pēc slavenā britu dramaturga Reja Kūnija lugas motīviem, kuru viņš sarakstījis kopā ar savu dēlu Maiklu. Toms un Linda gatavojas adoptēt bērnu un dara visu, lai atbildīgie dienesti nespētu atrast pat mazāko iemeslu, lai viņiem atteiktu. Taču “palīgā” ierodas Toma brāļi un sākas pilnīgs juceklis.

KUR? Brīvības iela 75

CIK? 5-17 eiro

Izrāde “Rondo”

10. martā Ģertrūdes ielas teātrī būs skatāma izrāde “Rondo”, kas tapusi pēc Artūra Šniclera tāda paša nosaukuma lugas motīviem – darba, kas 20. gadsimta sākumā sacēla skandālu Vīnes augstākajās aprindās un tika aizliegts, apvainojot tā autoru netikumībā un piedauzībā. Lugas darbība pārcelta uz mūsdienu Rīgu. Mūsdienās, kad seksualitāte ir kļuvusi par katra izklaides industrijas produkta neatņemamu sastāvdaļu, priekšplānā izvirzās nevis jautājums “kurš ar kuru”, bet – vai patiesa tuvība maz ir iespējama?

Līdz 16 gadiem neiesakām.

KUR? Ģertrūdes iela 101a

CIK? 7-11 eiro

Izrāde “Natum Ante Mortem”

Foto: publicitātes

11. martā Latvijas Kultūras akadēmijas filmu skolas paviljonā apvienība PERFOrācija piedāvās izrādi “Natum Ante Mortem”. Izrāde stāsta par sarežģīto nāves tēmu no dažādiem skatu punktiem.

KUR? Stāvvadu iela 10c

CIK? 13,50 – 15 eiro

6.Ar tiem, kuri mīl mākslu un vēsturi

Lidijas Auzas izstāde - retrospekcija

No 15. marta līdz 19. maijam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē “Arsenāls” būs skatāma mākslinieces Lidijas Auzas. Lidijas Auzas mākslinieciskais kods ir krāsas un faktūra, darbu temats un to vizuālais risinājums rodas vienlaicīgi. Nereti māksliniece apvieno krāsas ar neparastiem materiāliem – metāla skaidām, spirālēm, plastmasas vāciņiem, zvejas tīkliem un spoguļa lauskām, utt.

KUR? Torņa iela 1

CIK? 1,50 – 3,50 eiro

Izstāde “Prieka gēns”

Foto: publicitātes

No 13. marta līdz 13. aprīlim galerijā “Daugava” noritēs mākslinieka Kaspara Zariņa personālizstāde “Prieka gēns”. Šai izstādei gleznotājs ir apkopojis abstraktus eļļas darbus uz audekla, turpinot ideju par Prieka gēnu. Mākslinieks glezno abstrakciju, kas beigu beigās kļūst par dzīvu realitāti un ir taustāma savā vieliskumā.

KUR? Ausekļa iela 1

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Pasaules malā”

No 16. februāra līdz 31. martam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas 4. stāva izstāžu zālēs ciklā “Paaudze” būs skatāma Henrija Klēbaha gleznu izstāde “Pasaules malā”, kas tapusi sadarbībā ar māksliniekiem Artūru Arni un Lieni Mackus. Henrijs Klēbahs ir pazīstams kā pilsētu, lauku un skarbo ziemeļu ainavu gleznotājs. Aktualizējot vecmeistara radošo sniegumu, kā arī atzīmējot Klēbaha deviņdesmit gadu jubileju, ir tapusi dialoga formāta izstāde, ļaujot pagātnes mantojumam sintezēties ar mūsdienu mākslinieku redzējumu. Izstādē, kuras nosaukums ir aizlienēts no Henrija Klēbaha 1971. gadā tapušā darba “Pasaules malā”, būs pārsvarā skatāmas 20. gadsimta 60. un 70. gados radītas monumentālās ziemas ainavas, kā arī liriskāki pilsētu skati.

KUR? J. Rozentāla laukums 1

CIK? 2-6 eiro

Izstāde “The Weather Diaries / Laika zīmju pieraksti”

Foto: publicitātes

No 7. februāra līdz 31. martam Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā viesosies izstāde “The Weather Diaries / Laika zīmju pieraksti”, piedāvājot ziemeļu dabas skaistuma un skarbo laikapstākļu iedvesmotu Islandes, Grenlandes un Fēru salu mākslinieku skatījumu uz mūsdienu modi. Izstāde ir tālu no tradicionālās modes pasaules ar tai raksturīgajām sezonālajām tendencēm. Ekspozīcija aktualizē jautājumu par mākslinieka radošumu un faktoriem, kas to ietekmē – kultūras identitāte, tradīcijas, vide, dabas ainava, laikapstākļi, kā arī Ziemeļvalstu inovatīvā pieredze ilgtspējīgas modes radīšanā, izmantojot vietējos resursus. Projekta ietvaros apmeklētājiem būs iespēja tikties ar dažiem no izstādē pārstāvētajiem māksliniekiem.

KUR? Skārņu iela 10

CIK? 1-5 eiro

Izstāde “Līdzsvara laiks”

No 7. marta līdz 13. aprīlim galerijā “MuseumLV” noritēs Dmitrija Lavrentjeva personālizstāde “Līdzsvara laiks”. Ekspozīcija iepazīstinās ar darbiem, kas uzgleznoti laikā no 2014. līdz 2019. gadam. Dmitrijs Lavrentjevs strādā glezniecības, grafikas un tēlniecības jomās, bieži izmanto neparastus materiālus un pievēršas Latvijā neparastajai ekspresionisma estētikai.

KUR? A. Pumpura iela 2

CIK? Bezmaksas

Gunāra Bindes personālizstāde

Foto: publicitātes

No 18. janvāra līdz 10. martam Sv. Pētera baznīcā noritēs fotogrāfa Gunāra Bindes jubilejas izstāde. Autors izstādē "Noveles" apvieno 10 stāstus par dažādām filozofiskām, laicīgām un pārlaicīgām tēmām. Gunāra Bindes vārds saistās ar klasiski izcilu aktu attēlojumu - tomēr šajā izstādē atklāsies autora daudzšķautņainā valoda un vizuālā estētika citu tēmu griezumā.

KUR? Reformācijas laukums 1

CIK? 1-3 eiro

Izstāde “Stikla labirintā”

Līdz 17. martam izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa” būs skatāma mākslinieka Ernesta Vītiņa personālizstāde “Stikla labirintā”. Starptautisku atzinību guvušais stikla mākslinieks pārvērtīs izstāžu zāli stikla labirintā, kurā tiks izstādītas četras lielformāta stikla skulptūras, kas veidotas stikla krāvumu tehnikā.

KUR? Kungu iela 3

CIK? 2,50 – 5 eiro

Izstāde “Johanam Valteram - 150”

Foto: publicitātes

No 22. februāra līdz 14. aprīlim Rīgas jūgendstila centra muzejā izstādītas mākslinieka Johana Valtera gleznas restaurētā XX gadsimta sākuma interjerā. Izstādes temats ir mūzika – mājas koncerti, muzicēšana kopā ar draugiem. Muzikālie motīvi pavadījuši mākslinieku visas dzīves garumā. Izstādē apskatāmi mākslas darbi no privātajām kolekcijām un citiem muzejiem.

KUR? Alberta iela 12

CIK? 3-5 eiro

Izstāde “Brīvības šiks”

Līdz 21. aprīlim Modes muzejā apskatāma izstāde, ko kopīgi rīkojis muzejs, Aleksandra Vasiļjeva fonda sadarbībā, piedaloties Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejam. Tā aptver laikposmu no 1912. līdz 1924. gadam. Izstādē apskatāmi tērpi, aksesuāri un mēbeles no ietekmīgiem šī perioda modes namiem un dizaineriem: luksusa klases modes nami kā “Worth”, “Cheruit” un  “Redfern” pārstāv klasisku, aristokrātisku greznību; izcilais kuturjē Pols Puarē aizraujas ar antīko kultūru un Austrumiem; Žanna Lanvēna un māsas Kallo ir spožas sava laika modes dizaineres un veiksmīgas uzņēmējas.

KUR? Grēcinieku iela 24-1

CIK? 5-7 eiro