Brīvdienas Rīgā: Mangaļsalas bunkuru “safari”, krāsainās pasakas un dejojošais Drakula

14. Marts, 2019

Ja vēl neesat izlēmuši, ko darīt gaidāmajā nedēļas nogalē, noteikti ieskatieties mūsu iknedēļas afišā, kurā esam apkopojuši interesantākos pasākumus, kurus jūs varat apmeklēt kopā ar…


1.Ar visu ģimeni

Pasākums “Zinātkāro ģimeņu sestdienas”

Foto: publicitātes

16. martā Latvijas Dabas muzejā noritēs kārtējā “Zinātkāro ģimeņu sestdiena”, uz kuru tiek aicinātas ģimenes ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Informatīvo lekciju temats februārī būs Latvijas derīgie izrakteņi. Lekciju vadīs muzeja pedagoģe Eleonora Zuimača. Iepriekš nepieciešams pieteikties, zvanot pa tālruni 67356039.

KUR? Kr. Barona iela 4

CIK? 0,90 – 1,80 eiro (biļetes uz izstādi) + 5 eiro (nodarbība)    

Kalnciema kvartāla tirgus

Kalnciema kvartāla tirdziņos katru sestdienu latviešu zemnieki piedāvā pircējiem vietējos gardumus, bet amatnieki – unikālus izstrādājumus. Bērni var piedalīties Bezmaksas radošajās darbnīcās un vizināties raibā karuselī. Tirgus ir tematiski piemērots sezonas aktuālajiem svētkiem un tā laikā norit koncerti, bērnu grāmatu atklāšanas, izstādes, brīvdabas izrādes un citi pasākumi.

KUR? Kalnciema iela 35

CIK? Ieeja bez maksas

Smilšu šovs “Krāsainās pasakas”

Foto: publicitātes

16. martā Latvijas smilšu animācijas teātris kinoteātī K.Suns piedāvā priekšnesumu “Krāsainās pasakas” pēc Imanta Ziedoņa darbu motīviem. Mazie skatītāji redzēs un dzirdēs Zilo pasaku un Zaļo pasaku, kas tiks zīmētas ar krāsainām smiltīm klasiskās mūzikas pavadījumā.

KUR? Elizabetes iela 83/85

CIK? 7-15 eiro  

Izrāde “Vafeļu sirdis”

17. martā galerijā “Istaba” būs skatāma izrāde “Vafeļu sirdis”, kas veidota pēc norvēģu bērnu autores Marijas Parras tāda paša nosaukuma darba motīviem. Izrāde stāsta par meitenes Lēnes un zēna Trilles draudzību un viņu neticamajiem, reizēm pat bīstamajiem piedzīvojumiem.

KUR? Kr. Barona iela 31a

CIK? 7-21 eiro

Bērnu kulinārijas meistarklase

Foto: publicitātes

17. martā Spīķeru kvartālā noritēs bērnu kulinārā meistarklase. Kopā ar studijas Culinarium šefpavāru Māri Pravaini bērni gatavos pildītas franču maizītes ar cepurīti, tiramisu un banānu-ābolu smūtiju ar kanēli. Dalības maksā iekļauti visi nepieciešamie produkti un materiāli. Nepieciešams iepriekšējs pieraksts – pieteikums jāsūta uz elektronisko pastu culinarium@inbox.lv vai jāzvana pa tālruni 26379408. Vietu skaits – ierobežots.

KUR? Maskavas iela 12, k-1

CIK? 20 eiro

Mūzikls “Karlsons”

17. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā būs skatāma muzikāla izrāde “Karlsons”. Šo vīrieti labākajos gados, saldumu mīli ar propelleru uz muguras stādīt priekšā nav nepieciešams. Šoreiz jautrais stāsts par parasta zēna un Astrīdas Lindgrēnas radītā viesa, kurš dzīvo uz jumta, draudzību tiks piedāvāts Operetes teātra izpildījumā.

KUR? Mūkusalas iela 3

CIK? 6-15 eiro

“Krāminieks” Āgenskalna tirgū

Foto: publicitātes

17. martā Āgenskalna tirgū noritēs lielais pavasara krāmu tirgus, kurā sapulcēsies senlietu kolekcionāri un tie, kuri pārdos kaut ko pašiem nevajadzīgu, bet kas varētu noderēt kādam citam.

KUR? Nometņu iela 64

CIK? Ieeja bez maksas

Izrāde “Lidojošais šķīvītis”

20. martā Dirty Deal Teatro skolēnus gaida uz priekšnesumu “Lidojošais šķīvītis”. Skatītāji kopā ar aktieriem dosies kosmiskā ceļojumā nepazīstamu planētu un to iemītnieku meklējumos. Bet pa ceļam uzzinās daudz interesanta par zinātniskiem atklājumiem.

KUR? Talsu iela 1

CIK? 9-27 eiro

Interaktīvā izstāde “Dzīvās sistēmas”

Foto: publicitātes

No 25. janvāra tirdzniecības centrā “Elkor” apskatāma interaktīva izstāde “Dzīvās sistēmas”. Tā ir unikāla izstāde, kurā tiešā nozīmē varēs pieskarties sarežģītākajiem objektiem dabā – dažādiem dzīviem organismiem. 60 interaktīvi eksponāti ļaus saprast un izjust, kā izveidots viss dzīvais.

KUR? Brīvības gatve 201

CIK? 6-35 eiro

2.Ar draugiem

Grupas “Kazka” koncerts

16. martā Studio 69 uzstāsies ukraiņu popgrupa “Kazka”, kas pirms pāris gadiem sevi skaļi pieteica televīzijas projekta “X-Factor” ukraiņu versijā. Šis koncerts iekļauj “Kazka” daiļradi no pirmās dziesmas līdz pirmajam albumam.

KUR? Tērbatas iela 73

CIK? 25-300 eiro

Melodijas Torntones koncerts

Foto: publicitātes

16. martā klubā Coyote Fly uzstāsies Melodija Torntone – amerikāņu dziedātāja, dejotāja un dziesmu autore. Slavu viņa ieguvusi, uzstājoties popgrupā “The Pussycat Dolls”. Torntonei bijusi otrā vadošā vokālā loma grupā uzreiz aiz Nikolas Šercingeres. 2010. gadā Torntone no grupas aizgājusi, pievēršoties savai solo karjerai.

KUR? Tērbatas iela 2

CIK? 15 eiro

Simfoniskais šovs “Pasaules hiti”

17. martā VEF Kultūras pilī orķestris “Prime Orchestra” piedāvās savu jauno programmu no cikla “Pasaules hiti”. Simfoniskais šovs iekļauj slavenākos pasaules hitus simfoniskā orķestra izpildījumā un tajā varēs dzirdēt tādu popa un roka leģendu kā Adele, Bon Jovi, Stings, Muse, Deep Purple, Metallica, Depeche Mode un citu mūziku.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 35-50 eiro

Priekšnesums „Pusnakts šovs septiņos”

Foto: publicitātes

20. martā Mūzikas namā Daile stāvizrāžu mākslinieks Jānis Skutelis piedāvās uzstāšanos “Pusnakts šovs septiņos". Šovs veidots rietumu TV programmu formātā, ar ironiskām diskusijām par aktuāliem notikumiem, muzikālajiem numuriem un „studijas” viesiem.

KUR? Kr. Barona iela 31

CIK? 15-20 eiro

Deju priekšnesums “Drakula”

20. martā uz VEF Kultūras pils skatuves portugāļu mūsdienu deju grupa “Vortice” piedāvā izrādi “Drakula” ar Filipa Glāsa, Sergeja Rahmaņinova un Lū Rīda mūziku.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 10-20 eiro

Priekšnesums “Trīs māsas un neatvairāmais Harms”

Foto: publicitātes

21. martā teātra klubā Austrumu Robeža uz vienas skatuves tiksies trīs slavenas latviešu mākslinieces – Ieva Akurātere, Ilze Grunte un Raimonda Vazdika. Tiksies, lai pastāstītu skatītājiem par krievu kultūru – krievu dziesmām un Daniila Harma daiļradi. Izskanēs Borisa Grebenščikova un Bulata Okudžava dziesmas, skaņdarbi no teātra izrādēm un filmām, pilsētas folkloras.

KUR? Vāgnera iela 8

CIK? 18 eiro

The Blues Boss koncerts

22. martā VEF Kultūras pilī uzstāsies Kenijs Veins – 74 gadus vecs pianists, komponists un “boogie-woogie-blues” žanra dzīvā leģenda. Mūsdienās Amerikā nav neviena jaunā pianista, kurš spēlētu šajā žanrā, kuru ietekmējis Veins. 2011. gadā viņam piešķirta Pintop Perkins balva, kas augstākā balva blūza tastatūras spēlētājiem

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 12-22 eiro

U.D.O. koncerts

Foto: publicitātes

22. martā Udo Dirkšneiders kopā ar savu grupu U.D.O. uzstāsies Rīgas klubā “Melnā piektdiena”. Koncerts noritēs jaunā albuma “Steelfactory” atbalsta tūres ietvaros. 70. gadu beigās un 80. gadu sākumā pasaule viņu pazina kā grupas “Accept” solistu, bet 80. gadu otrajā pusē viņu ceļi šķīrās un Udo izveidoja grupu U.D.O. Albums “Steelfactory” radīts labākajās “power-metal” tradīcijās. Kā stāsta Udo, šoreiz albuma radīšanā piedalījies ne tikai viņš, bet arī visi pārējie grupas mūziķi.

KUR? Brīvības iela 193c

CIK? 25-30 eiro

3.Ar otro pusīti

Sergeja Volčkova koncerts

16. martā uz Kongresu nama skatuves kāps krievu televīzijas projekta “Golos” otrās sezonas uzvarētājs Sergejs Volčkovs, kas apveltīts ar samtainu baritonu un reti sastopamu šarmu. Koncertprogrammā – klasiskas un mūsdienu kompozīcijas, dziesmas no kinofilmām un romances.

KUR? Kr. Valdemāra iela 5

CIK? 20-60 eiro

Komēdija “Labākā vecpuišu ballīte”

Foto: publicitātes

18. martā K. Suns piedāvā komēdijas versiju par to, ko dara un par ko runā vecpuišu ballītēs. Ballītes laikā varoņi noskaidrojuši satraucošus faktus par savām bijušajām un visām sievietēm kopumā, un ir uzzinājuši, ko nevajadzētu darīt un par ko nevajadzētu runāt ar sievietēm, un ko gan šīs mistiskās būtnes vispār vēlas. Bet ko vīrieši? Par viņiem, kā sola izrādes autori, jūs uzzināsiet pat to, ko nevēlaties zināt.

KUR? Elizabetes iela 61

CIK? 19-27 eiro

Koncerts “LNSO kamermūzika. Tango II”

21. martā Lielajā ģildē noritēs koncerts “LNSO kamermūzika. Tango II”. Pirms diviem gadiem LNSO vijolnieks ar domubiedriem iedziļinājās tango pasaulē un izveidoja programmu, kurai nu ir turpinājums. tango klasiķim Pjacollam līdzās te ir tango pionieris Mendisabals, viņa pusaizmirstais kolēģis Data un mūsu laikabiedri – argentīnietis Nisinmans un latvietis Kārlis Lācis.

KUR? Amatu iela 6

CIK? 7-25 eiro

Raimonda Paula un Daumanta Kalniņa koncerts

Foto: publicitātes

21. martā Mūzikas namā “Daile” uzstāsies komponists un mūziķis Raimonds Pauls un izpildītājs Daumants Kalniņš. Pirmajā koncerta daļā izskanēs dziesmas ar Ineses Zanderes vārdiem no jaunā cikla, otrajā – dziesmas ar latviešu dzejnieku vārdiem. Koncertā piedalīsies stīgu orķestris Kaspara Adamsona vadībā un mūziķi Raimonds Macats, Oskars Sproģis un Artis Orubs.

KUR? Kr. Barona iela 31

CIK? 15-35 eiro  

Priekšnesums “Alu cilvēks”

22. martā Kiwi Diwi zālē būs skatāma populārā izrāde “Alu clvēks”, kas radīta pēc amerikāņu rakstnieka un komiķa Roba Bekera lugas motīviem. Monoizrādes pamatā ir asprātīgi novērojumi par vīriešu un sieviešu attiecībām no akmens laikmeta līdz mūsdienām.

KUR? Līksnas iela 9a

CIK? 20-25 eiro

4.Ar nemirstošas klasikas cienītājiem

Kora “Līga” jubilejas koncerts

Foto: publicitātes

16. martā VEF Kultūras pilī noritēs sieviešu kora “Līga” koncerts, kas veltīts kolektīva 60 gadu jubilejai. Tāpat koncertā piedalīsies estrādes dziedātājs Žoržs Siksna, baritons Juris Mols, komponists Ēriks Eglītis un deju grupa “Rīdze”.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 5 eiro

Koncerts “Lieliskais baleta gadsimts”

19. martā Latvijas Nacionālajā operā noritēs koncerts “Lieliskais baleta gadsimts”. Tajā piedalīsies Latvijas Nacionālā baleta solisti un talantīgākie Baltijas valstu baleta skolu audzēkņi.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 7-40 eiro

Opera „Jevgeņijs Oņegins”

Foto: publicitātes

20. martā Latvijas Nacionālajā operā noritēs operas izrādes „Jevgeņijs Oņegins” pirmizrāde ar Pētera Čaikovska mūziku. Režisorei Rēzijai Kalniņai tā ir debija uz operas skatuves.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 5-33 eiro

Festivāla “Windstream” atklāšana

20. martā Lielajā ģildē noritēs ikgadējā pavasara festivāla “Windstream” atklāšanas koncerts ar orķestra “Rīga” piedalīšanos. Diriģents – Andris Poga, solisti – Guntars Freibergs (perkusijas) un Oskars Petrauskis (tenors - saksofons).

KUR? Amatu iela 6

CIK? 6-18 eiro

Baleta uzvedums „Pērs Gints”

Foto: publicitātes

21. martā Latvijas Nacionālajā operā – balets „Pērs Gints”. Sižeta pamatā ir slavenā Henrika Ibsena drāma: dēkainis un laimes meklētājs Pērs Gints pēc daudziem piedzīvojumiem tālās pasaules malās kā vecs vīrs atgriežas mājās, kur viņu vienmēr gaidījusi uzticīgā Solveiga. Vai mīlestība kļūs par Pēra Ginta pēdējo pavērumu? Starptautiski atzītais slovēņu horeogrāfs Edvards Klugs savā neoklasiskajā baletā apvienojis pašironiju, absurdu un sirreālismu ar Edvarda Grīga valdzinošo melodiju poētiskajiem sapņiem.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 5-33 eiro

Kamermūzikas koncerts

22. martā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ar programmu “Il Baccio” uzstāsies Marlēna Keine (soprāns), Mihails Čuļpajevs (tenors) un Agnese Egliņa (klavieres). Koncertprogrammā – itāļu, spāņu un franču komponistu skaņdarbi.

KUR? Ziemeļblāzmas iela 36

CIK? 10 eiro

5.Ar draugu – teātra cienītāju

Izrāde „Trīs vīri kūrortā”

Foto: publicitātes

16. martā Latvijas Nacionālajā teātrī – pasaka pieaugušajiem „Trīs vīri kūrortā”, kas veidota pēc Ērika Kestnera lugas. Fricim, iesācējam reklāmas jomā, kas uzvar konkursā un nokļūst Alpu kūrortā, veicas - viņš neparastā situācijā iepazīstas ne tikai ar savu nākamo darba devēju, bet arī nākamo sievu.

KUR? Kronvalda bulvāris 2

CIK? 3- 15 eiro

Izrāde “Lauva ziemā”

16. martā Dailes teātrī būs skatāma izrādes “Lauva ziemā” pirmizrāde. Ziemassvētku svinību laikā vecajam Anglijas karalim Henrijam II jānosauc mantinieka vārds. Uz šo notikumu ierodas karaļa sieva Eleonora, kas desmit gadus cietumā ir pavadījusi par dalību sazvērestībā pret monarhu, karaļa mīļākā – iedomīgā princese Elisa, viņas brālis, Francijas karalis Filips II Augusts un trīs Henrija II dēli: Ričards Lauvassirds, Džefrijs un Džons. Visi ģimenes locekļi viens otru neieredz. Viņus vieno tikai viens – neizmērojama varaskāre un gatavība uz jebkādu nodevību tās dēļ.

KUR? Brīvības iela 75

CIK? 5-22 eiro

Izrāde “Āda”

Foto: publicitātes

21. martā Ģertrūdes ielas teātrī būs skatāma izrāde “Āda”, kas ir stāsts par Ādamu un Ievu, kuri dzīvo mūsdienu Rīgā. Viņu mīlestības meklējumus pilsētas, naudas un slavas kārdinājumu džungļos izspēlē aktieri Ivars Krasts un Anta Aizupe. Dzejnieces un dramaturģes Ingas Gailes oriģināllugas pirmiestudējums Andreja Jarovoja režijā.

KUR? Ģertrūdes iela 101a

CIK? 7-12 eiro

6.Ar tiem, kuri mīl mākslu un vēsturi

Mangaļsalas bunkuru “safari”

16. martā Mangaļsalā noritēs ekskursija Daugavas grīvas nocietinājumu līnijas objektos. Ekskursijas dalībnieki varēs apskatīt bunkurus, noliktavas, lielgabalu baterijas, torpēdas un citus militāros objektus no padomju, vācu okupācijas, Latvijas brīvvalsts, cara un pat zviedru laikiem. Mūsdienās liela daļa no šīs iespaidīgās aizsardzības līnijas ir saglabājusies un apskatāma kāpās un blakus esošajā mežā starp augstajiem kokiem.

KUR? Dalībnieku pulcēšanās – Mangaļsalā, 24. autobusa pieturā “Stāvvadu iela”

CIK? 8 eiro

Ekskursija Latvijas Nacionālajā operā

Foto: publicitātes

16. martā LNO piedāvā ekskursiju cauri operas ēkai – būs iespējams apskatīt šo XIX gadsimta arhitektūras šedevru. Ekskursijas vadītāji izrādīs vēsturisko Operas ēku, pastāstīs par teātra vēsturi un iepazīstinās ar aizkulisēm.

Ilgums: 45 minūtes. 14:00 ekskursija noritēs angļu valodā, bet 15:00 – latviešu valodā.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 3-8 eiro

Līgas Skariņas personālizstāde “Viena forma”

No 8. marta līdz 12. maija Rīgas porcelāna muzejā būs apskatāma Līgas Skariņas darbu izstāde. Līga Skariņa porcelānā un citos keramikas materiālos strādā ne vien ar jutīgu virsmas apstrādi, bet arī gaismu. Līga Skariņa ilgus gadus strādā par pasniedzēju Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas katedrā, savās kompozīcijās ietver ažūru elementu ritmus, kā arī abstraktus un stilizētus tēlus.

KUR? Kalēju iela 9/11

CIK? 1-2,50 eiro

Izstāde “Stikla labirintā”

Foto: publicitātes

Līdz 17. martam izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa” būs skatāma mākslinieka Ernesta Vītiņa personālizstāde “Stikla labirintā”. Starptautisku atzinību guvušais stikla mākslinieks pārvērtīs izstāžu zāli stikla labirintā, kurā tiks izstādītas četras lielformāta stikla skulptūras, kas veidotas stikla krāvumu tehnikā.

KUR? Kungu iela 3

CIK? 2,50 – 5 eiro

Lidijas Auzas izstāde - retrospekcija

No 15. marta līdz 19. maijam izstāžu zālē “Arsenāls” noritēs mākslinieces Lidijas Auzas darbu izstāde – retrospekcija. Lidijas Auzas mākslinieciskais kods ir krāsas un faktūra, darba tēma un tā vizuālais risinājums rodas vienlaicīgi. Nereti māksliniece apvieno krāsas ar neparastiem materiāliem – metāla skaidām, spirālēm, plastmasas vāciņiem, zvejas tīkliem un spoguļa lauskām, utt.

KUR? Torņa iela 1

CIK? 1,50-3,50 eiro

Izstāde “Prieka gēns”

Foto: publicitātes

No 13. marta līdz 13. aprīlim galerijā “Daugava” noritēs mākslinieka Kaspara Zariņa personālizstāde “Prieka gēns”. Šai izstādei gleznotājs ir apkopojis abstraktus eļļas darbus uz audekla, turpinot ideju par Prieka gēnu. Mākslinieks glezno abstrakciju, kas beigu beigās kļūst par dzīvu realitāti un ir taustāma savā vieliskumā.

KUR? Ausekļa iela 1

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Pasaules malā”

No 16. februāra līdz 31. martam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas 4. stāva izstāžu zālēs ciklā “Paaudze” būs skatāma Henrija Klēbaha gleznu izstāde “Pasaules malā”, kas tapusi sadarbībā ar māksliniekiem Artūru Arni un Lieni Mackus. Henrijs Klēbahs ir pazīstams kā pilsētu, lauku un skarbo ziemeļu ainavu gleznotājs. Aktualizējot vecmeistara radošo sniegumu, kā arī atzīmējot Klēbaha deviņdesmit gadu jubileju, ir tapusi dialoga formāta izstāde, ļaujot pagātnes mantojumam sintezēties ar mūsdienu mākslinieku redzējumu. Izstādē, kuras nosaukums ir aizlienēts no Henrija Klēbaha 1971. gadā tapušā darba “Pasaules malā”, būs pārsvarā skatāmas 20. gadsimta 60. un 70. gados radītas monumentālās ziemas ainavas, kā arī liriskāki pilsētu skati.

KUR? J. Rozentāla laukums 1

CIK? 2-6 eiro

Izstāde “The Weather Diaries / Laika zīmju pieraksti”

Foto: publicitātes

No 7. februāra līdz 31. martam Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā viesosies izstāde “The Weather Diaries / Laika zīmju pieraksti”, piedāvājot ziemeļu dabas skaistuma un skarbo laikapstākļu iedvesmotu Islandes, Grenlandes un Fēru salu mākslinieku skatījumu uz mūsdienu modi. Izstāde ir tālu no tradicionālās modes pasaules ar tai raksturīgajām sezonālajām tendencēm. Ekspozīcija aktualizē jautājumu par mākslinieka radošumu un faktoriem, kas to ietekmē – kultūras identitāte, tradīcijas, vide, dabas ainava, laikapstākļi, kā arī Ziemeļvalstu inovatīvā pieredze ilgtspējīgas modes radīšanā, izmantojot vietējos resursus. Projekta ietvaros apmeklētājiem būs iespēja tikties ar dažiem no izstādē pārstāvētajiem māksliniekiem.

KUR? Skārņu iela 10

CIK? 1-5 eiro

Izstāde “Līdzsvara laiks”

No 7. marta līdz 13. aprīlim galerijā “MuseumLV” noritēs Dmitrija Lavrentjeva personālizstāde “Līdzsvara laiks”. Ekspozīcija iepazīstinās ar darbiem, kas uzgleznoti laikā no 2014. līdz 2019. gadam. Dmitrijs Lavrentjevs strādā glezniecības, grafikas un tēlniecības jomās, bieži izmanto neparastus materiālus un pievēršas Latvijā neparastajai ekspresionisma estētikai.

KUR? A. Pumpura iela 2

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Johanam Valteram - 150”

Foto: publicitātes

No 22. februāra līdz 14. aprīlim Rīgas jūgendstila centra muzejā izstādītas mākslinieka Johana Valtera gleznas restaurētā XX gadsimta sākuma interjerā. Izstādes temats ir mūzika – mājas koncerti, muzicēšana kopā ar draugiem. Muzikālie motīvi pavadījuši mākslinieku visas dzīves garumā. Izstādē apskatāmi mākslas darbi no privātajām kolekcijām un citiem muzejiem.

KUR? Alberta iela 12

CIK? 3-5 eiro

Izstāde “Brīvības šiks”

Līdz 21. aprīlim Modes muzejā apskatāma izstāde, ko kopīgi rīkojis muzejs, Aleksandra Vasiļjeva fonda sadarbībā, piedaloties Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejam. Tā aptver laikposmu no 1912. līdz 1924. gadam. Izstādē apskatāmi tērpi, aksesuāri un mēbeles no ietekmīgiem šī perioda modes namiem un dizaineriem: luksusa klases modes nami kā “Worth”, “Cheruit” un  “Redfern” pārstāv klasisku, aristokrātisku greznību; izcilais kuturjē Pols Puarē aizraujas ar antīko kultūru un Austrumiem; Žanna Lanvēna un māsas Kallo ir spožas sava laika modes dizaineres un veiksmīgas uzņēmējas.

KUR? Grēcinieku iela 24-1

CIK? 5-7 eiro